WP All Import - en to hu translation catalogue (938 entries)

en:  required
hu:  kívánt

en: #%s Cron job triggered.
hu: #%s Cron feladat váltott.

en: #%s No matching elements found for Root element and XPath expression specified
hu: #%s Nem megfelelő elemeket talált a gyökérelemeknek és XPath kifejezés számára

en: #%s source file not found
hu: #%s forrás nem található

en: #<strong>%s</strong> out of <strong>%s</strong>
hu: #<strong>%s</strong> ki <strong>%s</strong>

en: %d %s created
hu: %d %s létrehozott

en: %d %s created %d updated %d deleted %d skipped
hu: %d %s  létrehozott %d frissített %d törölt %d átugrik

en: %d %s deleted
hu: %d %s törölve

en: %d Posts deleted from database. IDs (%s)
hu: %d Poszt törölve az adatbázisból. ID-k (%s)

en: %d image was successfully downloaded in %s seconds
hu: % a képet sikerült letőlteni % másodpercen belül

en: %d image was successfully found in media gallery
hu: %d képet sikeresen megtalálta a médiagalériában

en: %d image was successfully retrieved from `%s`
hu: % képet sikeresen letöltöttük a`% s`

en: %d images were successfully downloaded in %s seconds
hu: % a képeket sikerült letőlteni % másodpercen belül

en: %d images were successfully found in media gallery
hu: %d képeket sikeresen megtalálta a médiagalériában

en: %d template deleted | %d templates deleted
hu[0]: %d sablon törölve
hu[1]: %d sablonok törölve

en: %d template imported | %d templates imported
hu[0]: %d sablon importálva
hu[1]: %d sablonok importálva

en: %d updated, %d skipped, %d deleted
hu: %d frissített, %d kihagyott, %d törölt

en: %s - Import History
hu: %s - Import története

en: %s Slug
hu: %s keresőbarát név

en: %s field was automatically detected.
hu: % mező autómatikusan felismerve

en: %s fields were automatically detected.
hu: % mező autómatikusan észlelve

en: %s template is invalid: %s
hu: %s sablon érvénytelen:  %s

en: %ss have hierarchical (parent/child) %s (i.e. Sports > Golf > Clubs > Putters)
hu: %ss hierarchikus (szülő / gyermek) %s (i.e. Sports > Golf > Clubs > Putters)

en: %ss previously imported by this import (ID: %s) that aren't present for this run of the import will be deleted.
hu: %ss korábban ezzel az importtal importált (ID: %s) amelyek nincsenek jelen ezen import futtatásnál, törlődni fognak.

en: %ss previously imported by this import (ID: %s) that aren't present for this run of the import will be set to draft.
hu: %ss korábban ezzel az importtal importált (ID: %s) amelyek nincsenek jelen ezen import futtatásnál, elhelyez a kidolgozáshoz.

en: %ss previously imported by this import (ID: %s) with the same unique key will be updated.
hu: %ss korábban ezzel az importtal importált (ID: %s) ugyanazzal az egyedi kulccsal frissítésre került.

en: (no parent)
hu: (Nincs szülő)

en: - %s %s `%s` has been skipped attempted to `Do not update Taxonomies (incl. Categories and Tags)`...
hu: - %s %s `%s` kihagyás kísérelte `Ne frissítse a Taxonómiát (A kategóriák és címkék behelyezése)` ...

en: - %s %s `%s` has been skipped attempted to `Leave these taxonomies alone, update all others`...
hu: -%s %s '%s`  kihagyás kísérelte `Hagyjuk meg ezeket taxonómiákat, frissítse az összes többit` ...

en: - %s %s `%s` has been skipped attempted to `Update only these taxonomies, leave the rest alone`...
hu: -%s %s '%s`  kihagyás kísérelte `Csak ezek taxonómiákat frissítse, a többit hagyja meg` ...

en: - <b>ACTION</b>:
hu: - <b> Művelet </ b>:

en: - <b>ACTION</b>: pmxi_attachment_uploaded
hu: - <b> Művelet </b>: pmxi_attachment_uploaded

en: - <b>ACTION</b>: pmxi_custom_field
hu: - <b> Művelet </b>: pmxi_custom_field

en: - <b>ACTION</b>: pmxi_update_post_meta
hu: - <b> Művelet </ b>: pmxi_update_post_meta

en: - <b>ERROR</b>: Target directory %s is not writable
hu: - <b> HIBA </ b>: Célkönyvtár %s nem írható

en: - <b>WARNING</b>
hu: - <B> Figyelem </ b>

en: - <b>WARNING</b>: Attachment file %s cannot be saved locally as %s
hu: - <b> Figyelem </b>: A csatolt %s fájl nem lett mentve %s

en: - <b>WARNING</b>: Can't detect attachment file type %s
hu: - <B> Figyelem! </ b>: Nem lehet felismerni csatolt fájl típusát % s

en: - <b>WARNING</b>: File %s is not a valid image and cannot be set as featured one
hu: - <B> Figyelem </ b>:% s képfájl nem érvényes és nem lehet beállítani kiemeltnek

en: - <b>WARNING</b>: Image %s not found in media gallery.
hu: - <b> Figyelem </ b>: Image %s nem található a média galériában.

en: - <b>WARNING</b>: `%s`
hu: - <b> Figyelem </b>: `%s`

en: - <b>WP Error</b>: %s
hu: - <b> WP HIBA </ b>: %s

en: - Attachment has been successfully created for file `%s`
hu: - A csatolmány sikeres létrehozása a fájlnak `%s`

en: - Attachment has been successfully created for image `%s`
hu: -  A kép hozzárendelése sikeresen létrehozott `% s`

en: - Attachment has been successfully created for post `%s`
hu: - A csatolmány sikeresen létrejött a posztnak `%s`

en: - Attachment has been successfully updated for file `%s`
hu: - A csatolmány sikeresen frissítve a fájlnak `% s`

en: - Attachment has been successfully updated for image `%s`
hu: - A csatolt kép sikeresen frissítve `%s`

en: - Attempted to create child %s %s `%s`, duplicate detected. Importing %s to existing `%s` %s, ID %d, slug `%s` ...
hu: - Gyerek létrehozásának megpróbálása  %s %s '%s`, egy párhuzamos kimutatható. Importálás %s meglévő `%s` %s, ID %d, keresőbarát név  `%s` ...

en: - Attempted to create parent %s %s `%s`, duplicate detected. Importing %s to existing `%s` %s, ID %d, slug `%s` ...
hu: - Szülő létrehozásának megpróbálása  %s %s '%s`, egy párhuzamos kimutatható. Importálás %s meglévő `%s` %s, ID %d, keresőbarát név  `%s` ...

en: - Auto-nest enabled with separator `%s` ...
hu: - Auto-fészek szétválasztásának engedélyezése `%s` ...

en: - Creating an attachment for file `%s`
hu: - Egy csatolt fájl létrehozása `% s`

en: - Creating an attachment for image `%s`
hu: - <b> Figyelem </ b>:% s fájl nem lett mentve% s

en: - Creating child %s %s for %s named `%s` ...
hu: - Gyerek kreálása %s %s nak %s nevezett `%s` ...

en: - Creating parent %s %s `%s` ...
hu: - Szülő kreálása %s %s `%s` ...

en: - Custom field %s has been deleted for `%s` attempted to `leave these fields alone: %s, update all other Custom Fields` setting ...
hu: - Egyedi mező %s törölve lett a '%s` megpróbálta `frissíteni csak ezeket a mezőket: %s, frissíti az összes többi egyéni mezőt` beállítását...

en: - Custom field %s has been deleted for `%s` attempted to `update all custom fields` setting ...
hu: - Egyedi mező %s törölve lett a '%s` megpróbálta `frissíteni az összes egyéni  mező` beállítását...

en: - Custom field %s has been deleted for `%s` attempted to `update only these custom fields: %s, leave rest alone` setting ...
hu: - Egyedi mező %s törölve lett a '%s` megpróbálta `frissíteni csak ezeknek a mezőknek: %s, hagyja a többit változatlanul` beállítását...

en: - Custom field `%s` has been skipped attempted to record matching options ...
hu: - Egyedi mező `% s` kihagyottat megpróbálta felvenni a megfelelő lehetőségek szerint ...

en: - Custom field `%s` has been updated with value `%s` for post `%s` ...
hu: - Egyedi mező `%s` frissített értékkel`%s` poszthoz `%s` ...

en: - Downloading file from `%s`
hu: - Fájl letöltése `% s`

en: - Downloading image from `%s`
hu: - Kép letöltése `% s`

en: - File %s has been successfully downloaded
hu: -%s fájl sikeresen letöltve

en: - File `%s` has been successfully downloaded
hu: - Fájl `% s` sikeresen letöltötte

en: - File `%s` has been successfully found
hu: - A fájl `% s` sikeresen létesítve

en: - Filename for attachment was generated as %s
hu: - Fájlnév csatolásához keletkezett %s

en: - Image `%s` has been successfully downloaded
hu: - A kép `% s` sikeresen letöltötte

en: - Image `%s` has been successfully found
hu: - A kép `% s` sikeresen létesítve

en: - Importing attachments for `%s` ...
hu: - Importálandó csatolmány `%s` ...

en: - Importing image `%s` for `%s` ...
hu: - Import kép `%s` a`%s` ...

en: - Importing taxonomy `%s` ...
hu: - Taxonómia importálása `%s` ...

en: - Keep existing and add newest images ...
hu: - Őrizze meg a meglévőt, és adjunk hozzá a legújabb képeket ...

en: - Post `%s` saved as Draft, because no images are downloaded successfully
hu: - Poszt `%s` mentett vázlat, mert nem sikerült a kép letöltése

en: - Searching for existing image `%s` in `%s` folder
hu: - A meglévő `% s` kép keresése a `% s` mappában

en: - Using existing file `%s` for post `%s` ...
hu: - A meglévő fájl `%s` posztnak `%s` ...

en: - Using existing image `%s` for post `%s` ...
hu: - A meglévő kép `%s` poszthoz `%s` ...

en: - found base64_encoded image
hu: - Talált base64_encoded képet

en: <a href='%s' target='_blank'>Read more</a> about how to prevent this from happening again.
hu: <a href='%s' target='_blank'>Read more</a> arról, hogyan lehet, hogy ez ne fordulhasson elő.

en: <b>%s Plugin</b>: Current sql user %s doesn't have ALTER privileges
hu: <b>%s Bővítmény </ b>: A jelenlegi sql %s felhasználó nem rendelkezik a változat jogosultságával

en: <b>%s Plugin</b>: Please update your WP All Import ACF add-on to the latest version
hu: <b>%s Plugin</b>: Kérlek frissítsd  WP All Import ACF add-on-t a legfrissebb verzióra.

en: <b>%s Plugin</b>: Please update your WP All Import Linkcloak add-on to the latest version
hu: <b>%s Plugin</b>: Kérlek frissítsd  WP All Import Linkcloak add-on-t a legfrissebb verzióra.

en: <b>%s Plugin</b>: Please update your WP All Import User add-on to the latest version
hu: <b>%s Plugin</b>: Kérlek frissítsd  WP All Import User add-on-t a legfrissebb verzióra.

en: <b>%s Plugin</b>: Please update your WP All Import WooCommerce add-on to the latest version
hu: 
    <b>%s Plugin</b>: Kérlek frissítsd  WP All Import WooCommerce add-on-t a legfrissebb verzióra.

en: <b>%s Plugin</b>: The WPML Add-On Plugin is no longer compatible with this version of WP All Import - please contact support@wpallimport.com and we will supply the latest version of WP All Import that is compatible with the WPML Add-On.
hu: 
     <b>%s Plugin</b>: A WPML Add-On Plugin már nem kompatibilis a WP All Import ezen verziójával. - Kérlek vedd fel a kapcsolatot: support@wpallimport.com és mi felajánlunk azt a WP All Import -ot ami kompatibilis a WPML Add-On -nal.

en: <b>ACTION</b>: pmxi_after_post_import
hu: <b> Művelet </ b>: pmxi_after_post_import

en: <b>ACTION</b>: pmxi_before_post_import ...
hu: <B> Művelet </ b>: pmxi_before_post_import ...

en: <b>ACTION</b>: pmxi_delete_post
hu: <b> Művelet </ b>: pmxi_delete_post

en: <b>ACTION</b>: pmxi_saved_post
hu: <b> Művelet </ b>: pmxi_saved_post

en: <b>ATTACHMENTS:</b>
hu: <b> Csatolmányok: </ b>

en: <b>CREATED</b> `%s` `%s` (ID: %s)
hu: <b>Létrehoz</b> `%s` `%s` (ID: %s)

en: <b>CREATING</b> `%s` `%s`
hu: <b>LÉTREHOZÁS</b> `%s` `%s`

en: <b>CUSTOM FIELDS:</b>
hu: 
     <b>SAJÁT MEZŐ:</b>

en: <b>ERROR</b>
hu: <b>HIBA</b>

en: <b>ERROR</b> Could not insert term relationship into the database
hu: <b> HIBA </ b> Nem sikerült beszúrni a terminus kapcsolatot az adatbázisba

en: <b>ERROR</b> Sorry, that email address `%s` is already used!
hu: <b>HIBA</b> Sajnáljuk, ezt az email címet  `%s` már valaki használja!

en: <b>ERROR</b>: Target directory %s is not writable
hu: <b> HIBA </ b>: Célkönyvtár% s nem írható

en: <b>IMAGES:</b>
hu: 
     <b>KÉPEK:</b>

en: <b>SKIPPED</b>: By filter wp_all_import_is_post_to_create `%s`
hu: <B> KIHAGYOTT </ b>: szűrő által wp_all_import_is_post_to_create `%s`

en: <b>SKIPPED</b>: By filter wp_all_import_is_post_to_update `%s`
hu: <b>KIHAGYOTT</b>: a szűrő által wp_all_import_is_post_to_update `%s`

en: <b>SKIPPED</b>: Previously imported record found for `%s`
hu: <B> KIHAGYOTT </ b>: A korábban importált feljegyzést talált `%s`

en: <b>SKIPPED</b>: by do not create new posts option.
hu: <B> KIHAGYOTT </ b>: az nem hoz létre új hozzászólások opciót.

en: <b>SKIPPED</b>: by specified records option
hu: <B> KIHAGYOTTt </ b>: a bejegyzések megadott opciói

en: <b>TAXONOMIES:</b>
hu: <B> Címkék: </ b>

en: <b>UPDATED</b> `%s` `%s` (ID: %s)
hu: <b>Feltölt</b> `%s` `%s` (ID: %s)

en: <b>UPDATING</b> `%s` `%s`
hu: <b>FRISSÍTÉS</b> `%s` `%s`

en: <b>WARNING</b>
hu: <b>FIGYELEM</b>

en: <b>WARNING</b>: No attachments will be created
hu: <B> Figyelem </ b>: Nincs csatolmány a  létrehozáshoz

en: <b>WARNING</b>: No featured images will be created. Uploads folder is not found.
hu: <b>FIGYELEM</b>: Feltöltött kép nem található. Feltöltések mappában nem található

en: <b>WARNING</b>: Unable to create cloaked link for %s
hu: <B> Figyelem </ b>: Nem sikerült létrehozni álcázott linket %s

en: <b>WARNING</b>: Unable to get current taxonomies for article #%d, updating with those read from XML file
hu: <B> Figyelem </ b>: Elérhetetlen a jelenlegi taxonómiák cikkhez #%d, frissítése azokat az XML fájl olvasása szeint

en: <b>WARNING</b>: Unable to remove %s
hu: <b> Figyelem </ b>: Nem sikerült eltávolítani %s

en: <b>WARNING</b>: title is empty.
hu: <b>FIGYELEM</b>: cím mező üres.

en: <b>WARNING</b>: unrecognized date format `%s`, assigning current date
hu: <B> Figyelem </ b>: ismeretlen dátum formátum `% s` az aktuális dátum hozzárendelése

en: <p class="wpallimport-bundle-notice">The import bundle you are using requires WooCommerce.</p><a class="upgrade_link" href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank">Get WooCommerce</a>.
hu: <p class="wpallimport-bundle-notice">A
     WooCommerce megköveteli az import köteg használatát.</p><a class="upgrade_link" href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"> WooCommerce elérés</a>.

en: <p class="wpallimport-bundle-notice">The import bundle you are using requires the Pro version of the WooCommerce Add-On, but you have the free version installed.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839961&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" target="_blank" class="upgrade_link">Purchase the WooCommerce Add-On</a>.
hu: <p class="wpallimport-bundle-notice">Az import köteg használata megköveteli, de van az ingyenes verzióban telepítve.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839961&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" target="_blank" class="upgrade_link">A WooCommerce Add-On vásárlása</a>.

en: <p class="wpallimport-bundle-notice">The import bundle you are using requires the Pro version of the WooCommerce Add-On.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839961&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" class="upgrade_link" target="_blank">Purchase the WooCommerce Add-On</a>.
hu: <p class="wpallimport-bundle-notice">Az import köteg használata megköveteli, hogy a WooCommerce Add-On Pro verziót.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839961&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" class="upgrade_link" target="_blank">A WooCommerce Add-On vásárlása</a>.

en: <p class="wpallimport-bundle-notice">The import bundle you are using requires the User Add-On.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839963&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" target="_blank" class="upgrade_link">Purchase the User Add-On</a>.
hu: <p class="wpallimport-bundle-notice">Az import köteg használata megköveteli, a Import Add-On felhasználó használatát.</p><a href="https://www.wpallimport.com/checkout/?edd_action=add_to_cart&download_id=5839963&edd_options%5Bprice_id%5D=1&discount=welcome-upgrade-169" target="_blank" class="upgrade_link">A felhasználó Import Add-On megvásárlása</a>.

en: <p class="wpallimport-delete-posts-warning"><strong>Important</strong>: this import was created automatically by WP All Export. All posts exported by the "%s" export job have been automatically associated with this import.</p>
hu: <p class="wpallimport-delete-posts-warning"><strong>Important</strong>: Ez az import automatikusan létrejött a WP Minden Export által. Összes bejegyzés exportálva van az  "%s" által az export munkát már automatikusan társítja az ezzel kapcsolatos import.</p>

en: <span class="matches_count">%s</span> <strong>%s</strong> %s will be imported
hu: <span class="matches_count">%s</span> <strong>%s</strong> %s importálva lesz

en: <span class="matches_count">%s</span> <strong>%s</strong> will be imported
hu: <span class="matches_count">%s</span> <strong>%s</strong> Importálva lesz

en: <span id="skipped_count">%s</span> orders were skipped during this import
hu: <span id="skipped_count">%s</span> megrendelések kihagyva az importálás közben

en: <span>Upload Complete</span> -
hu: <span>A feltöltés befejeződött</span> -␣

en: <strong>%s</strong> %s more
hu: <strong>%s</strong> %s több

en: <strong>Hint:</strong> After you create this import, you can schedule it to run automatically, on a pre-defined schedule, with cron jobs. If anything in your file has changed, WP All Import can update your site with the changed data automatically.
hu: <Strong> Tipp: </ strong> Miután létrehozta ezt az importot, menetrendszerűen fut automatikusan, egy előre meghatározott menetrend szerint, cron munkamenet futásával. Ha valami a fájlban megváltozott, WP Minden Import a webhelyen automatikusan megváltoztatja az adatokat.

en: <strong>Note</strong>: Highlighting is turned off since can be very slow on large sets of elements.
hu: <Strong> Megjegyzés </ strong>: A kiemelés ki van kapcsolva, mert lehet nagyon lassú nagy elemhalmaz miatt.

en: <strong>Warning:</strong>
hu: <strong>Figyelem:</strong>

en: <strong>Warning:</strong> this file does not have the same structure as the last file associated with this import. WP All Import won't be able to import this file with your current settings. Probably you'll need to adjust your XPath in the "Configure Advanced Settings" box below, and reconfigure your import by clicking "Edit" on the Manage Imports page.
hu: <Strong> Figyelem: </ strong> a fájl nem azonos szerkezetű, mint az utolsó fájllal társított import. WP Minden Import nem lesz képes importálni a fájlt az aktuális beállításokkal. Valószínűleg akkor kell beállítani a XPath a "Speciális beállítások konfigurálása" box alá, és újra konfigurálni import a "Szerkesztés" gombra kattintva a Manage Import oldalon.

en: <strong>Warning:</strong> your content is blank.
hu: <strong>Figyelem:</strong> tartalom nem található

en: <strong>Warning:</strong> your title is blank.
hu: <strong>Figyelem:</strong> cím nem található

en: <strong>Warning</strong>: resulting post content is empty
hu: <Strong> Figyelem </ strong>: kapott üzenetre tartalma üres

en: <strong>Warning</strong>: resulting post title is empty
hu: <Strong> Figyelem </ strong>: kapott üzenetre cím üres

en: <strong>Warning</strong>: your content is blank.
hu: <Strong> Figyelem </ strong>: a tartalom üres.

en: <strong>Warning</strong>: your title is blank.
hu: <Strong> Figyelem </ strong>: a cím üres.

en: A license key is required to access plugin updates. You can use your license key on an unlimited number of websites. Do not distribute your license key to 3rd parties. You can get your license key in the <a target="_blank" href="http://www.wpallimport.com/portal">customer portal</a>.
hu: A licenc kulcs eléréséhez szükséges bővítményt feltölteni. Használhatja a licenc kulcsokat korlátlan számú honlapon. Ne terjessze a licenc kulcsot harmadik félnek. A licenc kulcsot itt kapja meg <a target="_blank" href="http://www.wpallimport.com/portal">customer portal</a>.

en: AUTOMATIC RECORD MATCHING
hu: MEGFELELTETÉSI AUTOMATIKUS RÖGZÍTÉS

en: Activate License
hu: Aktiválása a licensznek

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add Another
hu: másik hozzáadása

en: Add Another Hierarchy Group
hu: Hozzáadni másik hierarchia csoportot

en: Add Another Row
hu: Új sor hozzáadása

en: Add Another Rule
hu: Újabb szabály hozzáadása

en: Add Custom Field
hu: Saját mező hozzáadása

en: Add Filtering Options
hu: Szűrési opciók hozzáadása

en: Add Port To URL
hu: Port hozzáadása URL-hez

en: Add Rule
hu: Szabály hozzáadása

en: Add Term Meta
hu: Meta kifejezés hozzáadása

en: Add functions here for use during your import. You can access this file at %s
hu: Ide hozzáadni a funkciókat használat közben az importhoz. Ehhez a fájl elérése:%s

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Affiliate link cloaking
hu: Affiliate link álcázó

en: All associated posts deleted.
hu: Minden kapcsolódó hozzászólás törölve

en: An element in my file contains the entire hierarchy (i.e. you have an element with a value = Sports > Golf > Clubs > Putters)
hu: Egy elem a fájlban amely tartalmazza a teljes hierarchiát (azaz van egy elem, amelynek értéke = Sports > Golf > Clubs > Putters)

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply Filters To XPath
hu: Szűrők alkalmazása XPath

en: Apply mapping rules before splitting via separator symbol
hu: Alkalmazza leképezési szabályt, mielőtt felosztod az elválasztó jelen keresztül

en: Applying filter `pmxi_article_data` for `%s`
hu: Szűrő alkalmazása  `pmxi_article_data`a`%s`

en: Are you sure you want to delete
hu: Biztosan törölni szeretnéd_

en: Are you sure you want to delete <strong>%s</strong> selected %s?
hu: Biztosan törölni szeretnéd a <strong>%s</strong> kiválasztott %s?

en: Are you sure you want to update <strong>%s</strong> import?
hu: Biztosan frissíteni kívánja a  <strong>% s </ strong> import?

en: As specified
hu: Meghatározottak

en: Ask your host to check your server's error log. They will be able to determine why your server is terminating the import process.
hu: Kérdezze meg a szerverkezelőt, hogy ellenőrizze a szerver hiba naplóját. Ők képesek lesznek eldönteni, miért szünteti meg szerver az import folyamatot.

en: Assign post to the taxonomy.
hu: Kijelölt állás a taxonómiának.

en: Assign the post to an existing user account by specifying the user ID, username, or e-mail address.
hu: Rendelje a posztot egy meglévő felhasználói fiók megadásával a felhasználói azonosítóhoz, felhasználónévhez vagy e-mail címhez.

en: Associate post `%s` with current import ...
hu: Poszt asszociálása `%s` jelenlegi importtal ...

en: Associate post `%s` with post format %s ...
hu: Poszt asszociálása `%s` poszt formátumával ...

en: Attachments
hu: Mellékletek

en: Attachments import skipped for post `%s` according to 'pmxi_is_attachments_to_update' filter...
hu: A csatolmányok import kihagyása a posztnak `%s` szerint "pmxi_is_attachments_to_update" szűrő ...

en: Attempt to remove temp files left over by imports that were improperly terminated.
hu: Megkísérli eltávolítani temp fájlok által hátrahagyott dolgokat, amelyek nem megfelelően mőködnek.

en: Attribute Field Name
hu: Attribútum mező neve

en: Attribute Field Value
hu: Attribútum Mezőérték

en: Author
hu: Szerző

en: Auto-Cloak Links
hu: Auto-burkolt linkek

en: Auto-Detect
hu: Auto felismerés

en: Auto-detect
hu: Auto felismerés

en: Automatic Record Matching allows WP All Import to update records that were imported or updated during the last run of this same import.
hu: Automatikus adatmegőrzés összeillesztése lehetővé teszi, hogy WP Minden Import frissítéséhez adatmegőrzést importált vagy frissített az utolsó futtatásnál ugyanazon importban.

en: Automatically process all links present in body of created post or page with <b>%s</b> plugin
hu: Automatikusan feldolgozza az összes linket amit bemutat a kreált body poszt vagy oldal: <b>%s</b> bővítménnyel

en: Back to Manage Imports
hu: Vissza az Import kezelésére

en: Back to Step 1
hu: Vissza az 1.ik lépéshez

en: Back to Step 2
hu: Vissza a 2. lépésre

en: Back to Step 3
hu: Vissza a 3. lépéssel

en: Both name and value must be set for all woocommerce attributes
hu: A névet és értéket be kell állítani minden Woocommerce attribútumnál.

en: Bulk Actions
hu: Tömeges műveletek

en: Bulk Delete Imports
hu: Tömeges Törlés Import

en: By default all categories above the matched category will also be assigned to the post. If enabled, only the imported category will be assigned to the post.
hu: Alapértelmezésben minden kategória fölé illeszkedő kategóriát is hozzá kell rendelni a poszthoz. Ha engedélyezve van, csak az importált kategória lesz rendelve a poszthoz.

en: Calculate specified records to import...
hu: Számítsuk meghatározott nyilvántartások importálására ...

en: Can not import this file. JSON to XML convertation failed.
hu: Nem lehet importálni ezt a fájlt. JSON XML konverzió sikertelen.

en: Cancel
hu: Törlés

en: Cancel Cron
hu: Cron törlése

en: Canceled
hu: Törölve

en: Certain columns are required to be present in your file to enable it to be re-imported with WP All Import. These columns are missing. Re-export your file using WP All Export, and don't delete any of the columns when editing it. Then, re-import will work correctly.
hu: Egyes oszlopok szükségesek, hogy jelen legyenek a fájlban, amely lehetővé teszi, hogy újra importálják a WP Minden Importtal. Ezek az oszlopok hiányoznak. Az újra exportált fájlt használja a WP Minden Exportot, és ne törölje az oszlopokat szerkesztése során. Ez után újra importálás helyesen fog működni.

en: Change image file extensions
hu: Fájlkiterjesztett képek módosítása

en: Change image file names to
hu: Képfájlnév módosítása

en: Changelog
hu: Változási napló

en: Changing this will require you to re-create your existing cron jobs.
hu: Ennek megváltoztatása lesz szükség, hogy újra létrehozza a meglévő cron munkáját.

en: Check out our guide on increasing import speed.
hu: Nézze meg a kézikönyvet a növekvő import sebességről.

en: Check the settings below, then click the green button to run the import.
hu: Ellenőrizze az alábbi beállításokat, majd kattints a zöld gombra, hogy futtassa az importot.

en: Choose how exported data will be re-imported.
hu: Válassza ki, hogyan exportált adatokat újra importálja.

en: Choose which data to update
hu: Válassza ki, melyik adatot frissíti

en: Chunk Size
hu: Nagy méret

en: Clean Up
hu: megtisztítás

en: Clean Up Temp Files
hu: Temp fájlok tisztítása

en: Clean Up has been successfully completed.
hu: Tisztítás sikeresen befejeződött.

en: Cleaning temporary data...
hu: Az ideiglenes adatok megtisztítása ...

en: Cleanup completed.
hu: Nagytakarítás teljesítve.

en: Clear All Fields
hu: Összes mező törlése

en: Click an element to select it, or scroll down to add filtering options.
hu: Kattintással válasszuk ki egy elemet, vagy lefelé görgetve adjon hozzá szűrési lehetőségek.

en: Click here to select file from your computer...
hu: Kattintson ide a fájl kiválasztásához a számítógépen ...

en: Click to specify
hu: Kattintson megadásához

en: Click to test that your images are able to be accessed by WP All Import.
hu: Kattints a teszteléshez, hogy a képek megközelíthetőek legyenek WP Minden Import által.

en: Closed
hu: Zárva

en: Code
hu: Kód

en: Column
hu: Oszlop

en: Combine all data for post `%s`...
hu: Az összes adat egyesítése a hozzászólónak %s ...

en: Combine all data for term %s...
hu: Az összes adat egyesítése a kifejezésnek %s ...

en: Combine all data for user %s...
hu: Az összes adat egyesítése a felhasználónak %s ...

en: Comment status
hu: Hozzászólás állapot

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Complete
hu: teljesítve

en: Composing
hu: Komponált

en: Composing URLs for
hu: Komponált URL-ek számára

en: Composing URLs for attachments files...
hu: Összehangoló URL mellékelt fájloknak ...

en: Composing authors...
hu: Szerzők összeállítása

en: Composing comment statuses...
hu: Összehangolási megjegyzés állapotok

en: Composing contents...
hu: Komponált tároló ...

en: Composing custom parameters...
hu: Saját paraméterek összeállítása

en: Composing dates...
hu: Komponált dátum ...

en: Composing duplicate indicators...
hu: Komponált ismétlődő mutatók ...

en: Composing excerpts...
hu: Összehangolási részletek

en: Composing menu order...
hu: Megrendelés menü összeállítása

en: Composing page parent...
hu: Szülő oldal összeállítása

en: Composing page templates...
hu: Komponált oldalsablonok ...

en: Composing parent terms...
hu: Szülő feltételek összehangolása

en: Composing ping statuses...
hu: Komponált kattogási állapotok ...

en: Composing post formats...
hu: Komponált utáni formátumok

en: Composing post types...
hu: Komponált formátum típusok ...

en: Composing slugs...
hu: keresőbarát név készítése.. ...

en: Composing statuses...
hu: Összehangolási státuszok

en: Composing terms for `%s` taxonomy...
hu: Komponált kifejezések `%s` taxonómia ...

en: Composing terms slug...
hu: keresőbarát név hangolása.....

en: Composing titles...
hu: Címkék összehangolása

en: Composing unique keys...
hu: Összehangolás az egyedi kulcsoknak ...

en: Condition
hu: Kondíció

en: Configuration updated
hu: Konfiguráció frissítve

en: Configure Advanced Settings
hu: Speciális beállítások konfigurálása

en: Confirm & Run Import
hu: Megerősítés és import futtatása

en: Contact your host and have them check your server's error log.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a szerverkezelővel, és kérdezze meg a szerver hiba okát.

en: Content
hu: Tartalom

en: Continue
hu: Folytatni

en: Continue Import
hu: Az import folytatása

en: Continue from the last run
hu: Az utolsó futtatás folytatása

en: Continue to Step 2
hu: Folytatás a 2. lépéssel

en: Continue to Step 3
hu: tovább a 3.ik lépéshez

en: Continue to Step 4
hu: Folytassa a 4. lépéssel

en: Create new
hu: Újat készíteni

en: Create new %s from records newly present in your file
hu: Új %s létrehozás az adatmegőrzésből az újra prezentált fájlban

en: Create new posts from records newly present in your file
hu: Hozzon létre új posztot az adatmentés újra jelen legyen a fájlban

en: Created
hu: Alkotó

en: Created by
hu: Készítette

en: Cron Imports
hu: Cron importok

en: Cron Processing Time Limit
hu: Cron Feldolgozás időkorlátja

en: Cron Scheduling
hu: Cron ütemezés

en: Cron Sleep
hu: Cron alvó mód

en: Current selection matches <span class="matches_count">%s</span> %s.
hu: Jelenlegi egyezés választás <span class="matches_count">%s</span> %s.

en: Custom Field Name
hu: Saját mező neve

en: Custom Field Value
hu: Saját mező értéke

en: Custom Fields
hu: Saját mezők

en: Custom field
hu: Saját mező

en: Custom field name must be specified.
hu: Egyéni mező nevét meg kell adnia.

en: Custom field value must be specified.
hu: Az egyéni mező értékét meg kell adni.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank">use in your theme</a>.
hu: Egyéni mezőket lehet használni az extra metaadatokhoz a bejegyzésben amelyikben tudod <a href="http://codex.wordpress.org/Using_Custom_Fields" target="_blank"> használni a témát </a>.

en: Data in <span>&lt;<span class="root_element">%s</span>&gt;</span> elements will be imported to <span>%s</span>
hu: Adatok <span>&lt;<span class="root_element">%s</span>&gt;</span> elem kell importálni <span>%s</span>

en: Data parsing via add-ons...
hu: Az adat elemzések kiegészítőn keresztül ...

en: Date
hu: Dátum

en: Dates
hu: Időpontok

en: Deactivate License
hu: Kikapcsolás licensz

en: Decode HTML entities with <b>html_entity_decode</b>
hu: Dekódolt HTML entitások <b>html_entity_decode</b>

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete %s created by %s
hu: Törlése %s által létrehozott %s

en: Delete %s that are no longer present in your file
hu: Törlés %s hogy a továbbiakban már ne prezentálja a fájlban

en: Delete & Edit
hu: Törlés és szerkesztése

en: Delete Import
hu: Import törlése

en: Delete Selected
hu: Kijelöltek eltávolítása

en: Delete associated files from media gallery
hu: Kapcsolódó fájlok törlése a média galériából

en: Delete associated images from media gallery
hu: Kapcsolódó képek törlése a média galériából

en: Delete associated posts as well
hu: Egyéb kapcsolódó bejegyzések törlése

en: Delete import
hu: Import törlése

en: Delete posts that are no longer present in your file
hu: Poszt törlése, amelyek már nincsenek jelen a fájlban

en: Delete source XML file after importing
hu: Törlés forrás XML fájl importálása után

en: Deleted missing records %s for import #%s
hu: A törölt hiányzó bejegyzések %s az importáláshoz #%s

en: Deleting attachments for `%s`
hu: Mellékletek törlése `%s`

en: Deleting chunks files...
hu: A darab fájlok törlése ...

en: Deleting images for `%s`
hu: Képek törlése `%s`

en: Deleting posts from database
hu: Az poszt törlése az adatbázisból

en: Deleting source XML file...
hu: XML fájl forrásának törlése  ...

en: Description
hu: Leírás

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
hu: Bemutatás %s&#8211;%s nak %s

en: Do not remove attachments
hu: Ne távolítsa el a mellékleteket

en: Do not remove images
hu: Ne távolítsa el a képeket

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Don't touch existing images, append new images
hu: Ne érjen a meglévő képekhez, tegyen rá új képeket

en: Download
hu: Letöltés

en: Download & Import Attachments
hu: Letöltés & Import tartozékok

en: Download Log
hu: Letöltési műveleti napló

en: Download file hosted elsewhere
hu: Fájl letöltése máshová

en: Download from URL
hu: Letöltés az URL-ről

en: Download image hosted elsewhere
hu: Kép letöltése máshová

en: Download images hosted elsewhere
hu: Letöltött képek hosztja máshol

en: Download in progress...
hu: Letöltés folyamatban ...

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Draft
hu: Vázlat

en: Drag & drop any element on the right to set the title.
hu: Behúz és eldob valamennyi elemének joga van elhelyezni a címben.

en: Drag an element, or combo of elements, to the box above. The Unique Identifier should be unique for each record in your file, and should stay the same even if your file is updated. Things like product IDs, titles, and SKUs are good Unique Identifiers because they probably won't change. Don't use a description or price, since that might be changed.
hu: Húzzon egy elemet, vagy kombinált elemeket a fenti mezőbe. Az egyedi azonosítónak egyedinek kell lennie minden egyes adatmentésnek a fájlban, és ezért ugyanaz marad akkor is, ha a fájl frissítik. Gondolom mint a termék azonosítók, címek és cikkszámok jó egyedi azonosítónak, mert valószínűleg nem fog változni. Ne használja a leírást vagy az árat, mivel ezt lehet változni fog.

en: Drag the <img src="%s" class="wpallimport-drag-icon"/> to the right to create a child, drag up and down to re-order.
hu: Húzza a <img src="%s" class="wpallimport-drag-icon"/>, hogy a joga legyen kreálni egy gyereket, húzza be és le, az új rendeléseket.

en: Duplicate post was found for post %s with unique key `%s`...
hu: Ismétlődő bejegyzést találtak a bejegyzésben %s egyedi kulccsal `%s` ...

en: Duplicate post was found for post `%s`...
hu: Ismétlődő hozzászólást találtak a hozzászólásban`% s` ...

en: Duplicate post wasn't found for post `%s`...
hu: Ismétlődő bejegyzést nem találtak hozzászólásban `%s` ...

en: Duplicate post wasn't found with unique key `%s`...
hu: Ismétlődő bejegyzést nem találtak egyedi kulccsal `%s` ...

en: Duplicate records detected during import
hu: Ismétlődő bejegyzések alatt észlelt import

en: Dynamic Post Type
hu: Dinamikus poszt típusa

en: Each %s has just one %s
hu: Mindegyik %s már csak egy %s

en: Each %s has multiple %s
hu: Mindegyik %s többszörös  %s

en: Each <span>&lt;<span class="root_element">%s</span>&gt;</span> element will be imported into a <span>New %s</span>
hu: Minden <span>&lt;<span class="root_element">%s</span>&gt;</span> elem lesz importálva a <span>New %s</span>

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit Import
hu: Import szerkesztése

en: Editing the unique identifier will dissociate all existing %s linked to this import. Future runs of the import will result in duplicates, as WP All Import will no longer be able to update these %s.
hu: Az egyedi azonosító szerkesztése elhatárolja az összes létező% s kapcsolódást ehhez az importhoz. Később futó import duplikált eredményez okoz, aminket a WP Minden Import már nem lesz képes frissíteni %s.

en: Editing this can break your entire import. You will have to re-create it from scratch.
hu: A szerkesztése tönkre teheti az egész importálást. Újra kell létrehozni a törlésből.

en: Editing this will change the post type of the posts processed by this import. Re-run the import for the changes to take effect.
hu: Szerkesztéskor ez meg fogja változtatni a poszt típusát és a poszt feldolgozása által az importálás során. Újrafuttatja az importot a változtatások életbe léptetéséhez.

en: Editing this will change the taxonomy type of the taxonomies processed by this import. Re-run the import for the changes to take effect.
hu: Szerkesztéskor ez meg fogja változtatni a taxonómia típusát taxonómiák feldolgozása által az importálás során. Újrafuttatja az importot a változtatások életbe léptetéséhez.

en: Element
hu: Elem

en: Elements found
hu: Talált elemek

en: Elements not found
hu: Nem talált elemek

en: Enable Mapping for %s
hu: Térkép engedélyezése %s

en: Enable Stream Reader
hu: Stream olvasó engedélyezése

en: Enable WP_IMPORTING
hu: Engedélyez WP_IMPORTING

en: Enter image URL one per line, or separate them with a
hu: Írja be a kép URL-t soronként, vagy válassza el őket

en: Enter image filenames one per line, or separate them with a
hu: Írja be a kép fájlneveket soronként, vagy válassza el őket

en: Enter one per line, or separate them with a
hu: Írja soronként, vagy válassza el őket

en: Enter records or record ranges separated by commas, e.g. <b>1,5,7-10</b> would import the first, the fifth, and the seventh to tenth.
hu: Bemenő adatmentések vagy az adatmentés tartományok vesszővel elválasztva, például <b>1,5,7-10</b>  importálni fogja az elsőt, az ötödiket és a hetediket a tízhez.

en: Enter the ID, title, or slug of the desired page parent. If adding the child and parent pages in the same import, set 'Records per Iteration' to 1, run the import twice, or run separate imports for child and parent pages.
hu: Adjuk meg az azonosítót, a címet, vagy keresőbarát nevet a kívánt szülő oldalhoz. Ha hozzáadjuk a gyermek és a szülő oldalak ugyanabban importot állítsa 'Records per Iteration' 1, futtassa az importot kétszer, vagy fusson külön importban a gyermek és a szülő oldalakon.

en: Enter the ID, title, or slug of the desired post parent. If adding the child and parent posts in the same import, set 'Records per Iteration' to 1, run the import twice, or run separate imports for child and parent posts.
hu: Adjuk meg az azonosítót, a címet, vagy keresőbarát nevet a kívánt bejegyzett szülőhöz. Ha hozzáadjuk a gyermek és a szülő posztokat ugyanabban importban állítsa 'Records per Iteration' 1, futtassa az importot kétszer, vagy fusson külön importban a gyermek és a szülő oldalakon.

en: Enter them one per line
hu: Írjuk be soronként

en: Error
hu: Hiba

en: Error parsing content: %s
hu: Hiba elemzés tartalom: %s

en: Error parsing title: %s
hu: Hiba elemzés címe:% s

en: Error parsing: %s
hu: Hiba elemzés: %s

en: Error parsing: String could not be parsed as XML
hu: Hiba elemzés: String could not be parsed as XML

en: Every time you want to schedule the import, run the trigger script.
hu: Minden alkalommal, amikor szeretné ütemezni az importot, futtassa a programindító scriptet.

en: Example:
hu: Példa:

en: Excerpt
hu: Részlet

en: Excerpt/Short Description
hu: Részlet / Rövid leírás

en: Execution Script
hu: Kivitelezés Script

en: Existing Items
hu: Meglévő elemek

en: Existing data will be updated with the data specified in this import.
hu: A meglévő adatok frissítésre kerülnek a megjelölt adatokkal ebben importban.

en: Export Selected
hu: Kijelöltek exportálása

en: Export anything in WordPress to CSV, XML, or Excel.
hu: Exportálás WordPressből CSV, XML, vagy Excel -be.

en: Expression for `Post Unique Key` must be set, use the same expression as specified for post title if you are not sure what to put there
hu: `Adjon egyedi kulcsot` kifejezést kell beállítani, ugyanezt a kifejezést használja a post title számára, ha nem tudja mit tegyen oda

en: Failed to move uploaded file.
hu: Hiba történt a fájl feltöltése közben.

en: Failed to open input stream.
hu: Bemeneti csatorna megnyitása sikertelen.

en: Failed to open output stream.
hu: Kimeneti csatorna megnyitása sikertelen.

en: Failed to open temp directory.
hu: Nem sikerült megnyitni temp könyvtárat.

en: Failed upload ZIP archive
hu: ZIP archívum sikertelen feltöltése

en: Field Options...
hu: Mező opciók

en: File
hu: Fájl

en: File `%s` cannot be saved locally
hu: A `%s` fájlt nem mentette helyileg.

en: File `%s` doesn't exist
hu: A `%s` fájl nem létezik

en: File `%s` is not a valid image.
hu: 
     Fájl `%s` -a érvénytelen kép.

en: File `%s` isn't readable
hu: A `%s` fájl nem olvasható

en: File does not exists.
hu: A fájl nem létezik

en: File has been successfully updated.
hu: Fájl sikeresen frissítve

en: File is empty or doesn't exests
hu: A fájl üres, vagy nem létezik

en: File is no longer in the correct format
hu: A fájl nem a megfelelő formátumban

en: File upload rejected by server
hu: Fájl feltöltését elutasította a szerver

en: Files not found
hu: Fájlok nem találhatók

en: Find corresponding article among database for post `%s`...
hu: A megfelelő cikket megtalálja korábban importált adatbázisnál `%s` ...

en: Find corresponding article among previously imported for post `%s`...
hu: A megfelelő cikket megtalálja korábban importált hozzászólásnál `%s` ...

en: First, specify how you want to import your data
hu: Először is adja meg, hogyan szeretné importálni az adatokat

en: First, specify previously exported file
hu: Először is nevezze meg a korábban exportált fájlban

en: For more information check out our <a href="%s" target="_blank">comprehensive documentation</a>
hu: További információkért tekintse meg a <a href="%s" target="_blank"> átfogó dokumentációt </a>

en: Force Stream Reader
hu: Force Stream olvasó

en: Force WP All Import to use StreamReader instead of XMLReader to parse all import files
hu: WP Minden Import kényszeríti használni a StreamReader helyett XMLReader-t az összes import fájl elemzéséhez

en: Free Add-ons
hu: Ingyenes bővítmények

en: Free Version Installed
hu: Ingyenes verzió telepített

en: Friendly Name
hu: Barátságos név

en: Function Editor
hu: Funkció szerkesztő

en: Go to Import Settings now...
hu: Tovább az import beállításokhoz

en: Here are the above URLs, in &lt;img&gt; tags.
hu: Itt vannak a fenti URL-ben, in &lt;img&gt; tags.␣

en: Hide Notice
hu: Elrejtett közlemény

en: Hide this notice.
hu: Eltűnt ez a tájékoztatás.

en: High Speed Small File Processing
hu: Nagy sebességű kis fájl feldolgozása

en: High-Speed, Small File Processing enabled. Your import will fail if it takes longer than your server's max_execution_time.
hu: Nagy sebességű, kis fájl feldolgozása engedélyezett. Az import sikertelen lesz, ha tovább tart, mint a szerver max_execution_time.

en: Hint: uncheck this box to keep trashed posts in the trash.
hu: Tipp: az ellenőrizetlen szemét posztokata tartsa, dobja a szemétbe

en: History
hu: Előzmények

en: History Age must be a non-negative integer
hu: A kornak egy nem-negatív egész számnak kell lennie.

en: History File Count must be a non-negative integer
hu: Előzmények  fájl száma kell lennie egy nem negatív egész számnak

en: History Logs
hu: Előzmény napló

en: History deleted
hu: Előzmények törölve

en: History file not found. Probably you are using wrong encoding.
hu: Előzmények fájl nem található. Valószínűleg rossz kódolást használ.

en: If Keep Custom Fields box is checked, it will keep all Custom Fields, and add any new Custom Fields specified in Custom Fields section, as long as they do not overwrite existing fields. If 'Only keep this Custom Fields' is specified, it will only keep the specified fields.
hu: Ha tartja a egyéni mezők ellenőrzését, akkor fogja az összes egyéni mezőt, és vegye fel az új egyéni mezők meghatározott saját mezők részt, amíg nem írják felül a jelenlegi területeket. Ha 'csak tartsa ezt az egyéni mezőt' van megadva, akkor csak tartsa a megadott mezőket.

en: If Keep Term Meta box is checked, it will keep all Term Meta, and add any new Term Meta specified in Term Meta section, as long as they do not overwrite existing fields. If 'Only keep this Term Meta' is specified, it will only keep the specified fields.
hu: Ha tartja az ellenőrzött Meta box kifejezést, akkor tartani fogja az összes Meta kifejezést, és hozzáad új Meta kifejezést a meghatározott Meta kifejezés szekcióba, mindaddig, amíg nem írnak felül jelenlegi területeken. Ha 'csak tartsa ezt a Meta kifejezést'  van megadva, akkor csak tartani fogja a megadott mezőket.

en: If an image with the same file name is found in the Media Library then that image will be attached to this record instead of importing a new image. Disable this setting if your import has different images with the same file name.
hu: Ha egy kép az azonos fájl névvel van a médiatárban akkor a kép is csatolni kell ezt az adatmentést, ahelyett, hogy importálunk egy új képet. Tiltsa le ezt a beállítást, ha az importál különböző képeket ugyanazon fájlnévvel.

en: If disabled, images attached to imported posts will be deleted and then all images will be imported.
hu: Ha le van tiltva, csatolt képek importált poszthoz törlődik, és akkor minden kép be lesz importálva.

en: If no images are downloaded successfully, create entry as Draft.
hu: Ha nincs kép a sikeres letöltésre, hozzon létre bejegyzés tervezetet.

en: If not all fields were detected, manually create a %s, and fill out each field you want to import data to. Then create a new import, and WP All Import will display these fields as available for import below.
hu: Ha nem az összes mezőt észlelték, manuálisan hozzon létre egy %s, és töltsön ki minden mezőt az importálni kívánt adatokkal. Ezután hozzon létre egy új import, és a WP Minden Import megjeleníti ezeket a mezőket a rendelkezésre álló alábbi importtal.

en: If records in this import have different post types specify the slug of the desired post type here.
hu: Ha adatmegőrzési importnak különböző poszt típusa van, akkor adja meg a keresőbarát nevet a kívánt bejegyzést típusához.

en: If the import takes longer than your server's timeout settings (max_execution_time, mod_fcgid read data timeout, etc.) it will fail.
hu: Ha az importálás tovább tart, mint a szerveren az időtúllépés beállítás (max_execution_time, mod_fcgid olvasható adatok időtúllépés, stb), akkor nem fog sikerülni.

en: If this import is run again and WP All Import finds new or changed data...
hu: Ha ez import újra fut és WP Minden Import megtalálja az új vagy módosított adatokat ...

en: If you run this import again with an updated file, the Unique Identifier allows WP All Import to correctly link the records in your updated file with the %s it will create right now. If multiple records in this file have the same Unique Identifier, only the first will be created. The others will be detected as duplicates.
hu: Ha újra futtatod ezt az importot egy frissített fájllal, az egyedi azonosító lehetővé teszi WP Minden Import helyesen összekapcsolását az adatmentésekkel a frissített fájlt a %s ez létre fogja hozni most. Ha több adatmentésnek a fájlban azonos az egyedi azonosítója, csak az első fog létrejönni. A többinél kimutatható lesz a duplikálás.

en: Image Options
hu: Kép beállításai

en: Image `%s` not found in media library.
hu: Kép %-a nem található a média könyvtárban!

en: Images
hu: Képek

en: Images import skipped for post `%s` according to 'pmxi_is_images_to_update' filter...
hu: Importált kép kihagyása a poszthoz`%s` szerint "pmxi_is_images_to_update" szűrő ...

en: Images meta
hu: Képek meta_

en: Images not found for current record.
hu: Kép nem találja az aktuális adatmentést.

en: Import #%d - %d records deleted
hu: Import #%d - %d bejegyzések törölve

en: Import #%s already processing. Request skipped.
hu: Az #%s import már feldolgozva. Kérés kihagyása.

en: Import #%s already triggered. Request skipped.
hu: Az #%s import már váltott. Kérés kihagyása.

en: Import #%s canceled
hu: Import #%s törlése

en: Import #%s complete
hu: Import #%-a teljesítve.

en: Import #%s currently in process. Request skipped.
hu: Az #%s import feldolgozás alatt. Kérés kihagyása.

en: Import #%s is currently in manually process. Request skipped.
hu: Az #%s import kézi feldolgozással. Kérés kihagyása.

en: Import #%s is not triggered. Request skipped.
hu: Az #%s import nem váltott. Kérés kihagyása.

en: Import <span id="status">in Progress</span>
hu: Import <span id="status">Folyamatban lévő</span>

en: Import Attempt at %s
hu: Import Kísérlet a % s

en: Import Bundle
hu: Csomag importálása

en: Import Complete!
hu: Teljes import!

en: Import File
hu: Fájl importálása

en: Import Products from any XML or CSV to WooCommerce
hu: Import termékek valamelyik  XML vagy CSV a WooCommercehez.

en: Import Settings
hu: Import beállítások

en: Import Speed Optimization
hu: Import sebesség optimalizálása

en: Import Summary
hu: Import összefoglaló

en: Import Template
hu: Sablon importálása

en: Import Templates
hu: import sablonok

en: Import Users
hu: felhasználók importálása

en: Import and all associated posts deleted.
hu: Import és minden kapcsolódó hozzászólás törlésre kerül.

en: Import canceled
hu: Import törölve

en: Import created
hu: Import elkészült

en: Import currently in progress
hu: Az Importálás jelenleg folyamatban

en: Import data from this file into...
hu:  Importálja az adatokat ebből a fájltból ...

en: Import data to WooCommerce tabs
hu: Import adatok a WooCommerce lapok

en: Import deleted
hu: Importálás törölve

en: Import failed, please check logs
hu: Importálás sikertelen, ellenőrizze a naplókat

en: Import is not specified.
hu: Import nincs megadva.

en: Import only specified records
hu: Importálja csak meghatározott adatmentéseket

en: Import to WPML
hu: Importálás WPML-be

en: Import to advanced custom fields
hu: Importálni a fejlesztett egyéni mezőkhöz

en: Import to existing
hu: Import a meglévő

en: Import updated
hu: Import frissítve

en: Import/Export Templates
hu: Import / Export sablonok

en: Imported files, chunks, logs and temporary files will be placed in a folder with a randomized name inside of %s.
hu: Importált fájlok, darabok, naplók és ideiglenes fájlok kerülnek egy mappába véletlenszerű neve a belsejében %s.

en: Importing a variable number of images can be done using a <a href="%s" target="_blank">FOREACH LOOP</a>
hu: Importálása változó számú képet lehet tenni <a href="%s" target="_blank"> Egyes ciklus </a>

en: Importing may take some time. Please do not close your browser or refresh the page until the process is complete.
hu: Az importálás eltarthat egy ideig. Kérjük, ne zárja be a böngészőt, vagy frissíteni az oldalt, amíg a folyamat befejeződik.

en: In Step 4, you will map the records in your file to the existing items on your site and specify which data points will be updated and which will be left alone.
hu: A 4. lépésben, fog adni egy adatmegőrzési térképet a fájlban a meglévő elemek az oldalon, hogy melyik adatpontok kerülnek frissítésre, és amelyet módosítatlanul  maradtak.

en: In Your File
hu: Fájlban

en: In each iteration, process
hu: Minden egyes ismétlődésben, feldolgozás

en: Increase speed by disabling do_action calls in wp_insert_post during import.
hu: A sebesség növelése letiltásával do_action hívások wp_insert_post az importálás során.

en: Info & Options
hu: Info & Lehetőségek

en: Installed
hu: Telepített

en: Instead of deletion post with ID `%s`, set Custom Field `%s` to value `%s`
hu: Ahelyett, hogy törli a posztt az ID-vel `%s` állítsa egyedi mezőre`% s` értéket `% s`

en: Instead of deletion taxonomy term with ID `%s`, set Custom Field `%s` to value `%s`
hu: Ahelyett, hogy törli a taxonómia kifejezést az ID-vel `%s` állítsa egyedi mezőre`% s` értéket `% s`

en: Instead of deletion user with ID `%s`, set Custom Field `%s` to value `%s`
hu: Ahelyett, hogy törli a felhasználó az ID-vel `%s` állítsa egyedi mezőre `%s` értéket `%s`

en: Instead of deletion, change post status to Draft
hu: Törlés helyett változtasson a poszt tervezet állapotán

en: Instead of deletion, change post with ID `%s` status to Draft
hu: Ahelyett, hogy törli cserélje a posztt az ID-vel `%s` állítsa a tervezettet

en: Instead of deletion, set Custom Field
hu: Törlés helyett illeszen be egyéni mezőt

en: Instead of deletion, set Term Meta
hu: Törlés helyett, eszközölje a meta kifejezést

en: Invalid XML
hu: Ismeretlen XML

en: It also operates this way in case of unexpected crashes by your web host. If it crashes before the import is finished, the next run of the cron job two minutes later will continue it where it left off, ensuring reliability.
hu: Azzal is számolni kell, hogy ezúton lehet váratlan baleset a web host által. Ha összeomlik mielőtt az importálás befejeződik, a következő cron futás két perc múlva fogja folytatni ott, ahol abbahagyta, így biztosítva a megbízhatóságot.

en: It has changed and is not compatible with this import template.
hu: Ez megváltozott, és nem kompatibilis ezzel import sablonnal.

en: It is recommended you delete all %s associated with this import before editing the unique identifier.
hu: Javasoljuk, hogy törölje az összes %s ezzel kapcsolatos importtal mielőtt szerkeszti az egyedi azonosítót.

en: It processes in iteration (only importing a few records each time it runs) to optimize server load. It is recommended you run the execution script every 2 minutes.
hu: A feldolgozás ismétléseiben (csak importálás kevés adatmentés egyes idejében futnak), hogy optimalizálja szerver terhelést. Javasoljuk, hogy futtassa a végrehajtás scriptet 2 percenként.

en: Iterative, Piece-by-Piece Processing
hu: Ismétlődő, részről részre feldolgozás

en: Keep images currently in Media Library
hu: Tartsuk a képeket a jelenleg médiakönyvtárban

en: Keep line breaks from file
hu: A sortörések fájlból

en: Key
hu: Kulcs

en: Last run: %s
hu: Utolsó futtatás: %s

en: Leave blank to use your server's limit on script run times.
hu: Futtatáskor hagyja üresen a szerver limiteket.

en: Leave these fields alone, update all other Term Meta
hu: Hagyja ezeket a mezőket változatlan, frissítse az összes többi Meta kifejezést

en: Leave these taxonomies alone, update all others
hu: Hagyjuk ezeket taxonómiákat változatlanul, frissítse az összes többit

en: License Key
hu: Licensz kulcs

en: Licenses
hu: Licenszek

en: Licenses saved
hu: Licensz mentve

en: Line
hu: vonal

en: Link cloaking Addon
hu: Link álcázó hozzáadás

en: Load Template...
hu: Sablon betöltése ...

en: Log
hu: Bejelentkezés

en: Log Storage
hu: Log tárolás

en: Log Unavailable
hu: Elérhetetlen műveleti napló

en: Log file does not exists.
hu: Naplófájl nem létezik.

en: MANUAL RECORD MATCHING
hu: KÉZI ADATMEGŐRZÉSI MEGFELELTETÉS

en: Make imports easier with the <strong>Advanced Custom Fields Add-On</strong> for WP All Import: <a href="%s" target="_blank">Read More</a>
hu: Könnyebb importálni a <strong> Speciális Custom Fields Add-On-nal </ strong> WP Minden Importot: <a href="%s" target="_blank"> Olvasd tovább </a>

en: Make imports easier with the <strong>free %s Add-On</strong> for WP All Import: <a href="%s" target="_blank">Get Add-On</a>
hu: Könnyebb importálni a <strong> ingyenes% s Add-On </ strong> WP Minden Importot: <a href="%s" target="_blank"> töltsd le az Add-On-t </a>

en: Malformed UTF-8 characters, possibly incorrectly encoded
hu: Rosszul formázott UTF-8 karakter, esetleg hibásan kódolt

en: Manage Imports
hu: Importok kezelése

en: Manual record matching allows WP All Import to update any records, even records that were not imported with WP All Import, or are part of a different import.
hu: Manuális adatmegőrzés összeillesztése lehetővé teszi a WP Minden Importnak frissíteni azokat a megőrzött adatokat, amely nem WP Minden Importtal importáltak, vagy egy részét képezik egy másik importnak.

en: Manually create a %s, and fill out each field you want to import data to. WP All Import will then display these fields as available for import below.
hu: Manuális létrehozás %s, és töltse ki minden mezőt az importálni kívánt adatokal. WP Minden Import ezután megjeleníti ezeket a mezőket a rendelkezésre álló alábbi importtal.

en: Manually design the hierarchy with drag & drop
hu: A hierarchia kézi terezése  behúzás és eldobással

en: Mapping
hu: Térképezés

en: Maximum stack depth exceeded
hu: Maximális mélység meghaladva

en: Menu Order
hu: Menüsorrend

en: Menu order
hu: Menü rendelés

en: Meta Data
hu: Meta adatok

en: Missing import ID.
hu: Hiányzó import azonosító

en: Multiple image will have numbers appended, i.e. image-name-1.jpg, image-name-2.jpg
hu: Több kép lesz számokkal csatolva, azaz image-name-1.jpg, image-name-2.jpg␣

en: Name
hu: Név

en: Name & Description
hu: Név és leírás

en: Nested XML/CSV files
hu: Beágyazott XML / CSV fájlokat

en: New %s will only be created when ID column is present and value in ID column is unique.
hu: Új %s csak akkor jön létre, amikor ID oszlop jelen van és az érték-oszlop egyedi.

en: New %ss will be created from records that don't match the above criteria.
hu: Új %ss jön létre adatmegőrzés, amelyek nem felelnek meg a fenti kritériumoknak.

en: New Import
hu: Új importálás

en: New Items
hu: Új termékek

en: New posts will only be created when ID column is present and value in ID column is unique.
hu: Új hozzászólások csak akkor jönnek létre, amikor ID oszlop is jelen van és az értéke az ID-ben egyedi.

en: Next %s data will be updated, <strong>all other data will be left alone</strong>
hu: Következő %s adatok frissítésre kerülnek, <strong> Minden más adat marad változatlan </ strong>

en: No Custom Fields are present in your database for %s
hu: Nem saját mezők az adatbázisból %s

en: No Custom Fields are present in your database for %s.
hu: Nem egyéni mezők vannak jelen az adatbázisban: %s.

en: No Term Meta are present in your database for %s.
hu: Nem Meta kifejezések vannak jelen az adatbázisban: %s.

en: No elements selected
hu: Nincs elem kiválasztva

en: No filtering options. Add filtering options to only import records matching some specified criteria.
hu: Nincsenek szűrési lehetőségek. Add a szűrési beállításokat az import adatmegőrzéshez illő egyes meghatározott feltételekhez.

en: No matching elements found for Root element and XPath expression specified
hu: Nem megfelelő elemeket talált a gyökérelem és XPath kifejezések számára

en: No matching variations found for XPath specified
hu: Nem megfelelő variációban találta az XPath számára

en: No previous history found.
hu: Nincs korábbi történetben talált.

en: No previous imports found. <a href="%s">Start a new import...</a>
hu: Nincs korábbi import talált. <a href="%s"> Indítson el egy új import ... </a>

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Nothing to delete.
hu: Semelyik törlése

en: Number of logs to store for each import. Enter 0 to never store logs.
hu: Tárolja a naplók számát az egyes importok számára. A belépő 0-t soha nem tárolja a napló.

en: One of the numbers in `Import only specified records` value exceeds record quantity in XML file
hu: Az egyik szám a `Import csak a meghatározott feljegyzésként' értéke meghaladja fejjegyzés XML fájl mennyiségét.

en: Only add new
hu: Csak új hozzáadás

en: Only assign %s to the bottom level term in the hierarchy
hu: Csak rendelni %s az alsó szint kifejezés a hierarchia

en: Only assign %s to the imported %s, not the entire hierarchy
hu: Csak rendelni %s az importált %s, nem pedig a teljes hierarchia

en: Open
hu: Nyisd ki

en: Other
hu: Más

en: Other %s Options
hu: További %s beállítások

en: Other imports are currently in process [%s].
hu: Más import jelenleg folyamatban [%s].

en: PHP code must be wrapped in "&lt;?php" and "?&gt;"
hu: PHP kódot "&lt;?php" és "?&gt;" kell csomagolni.

en: Page Parent
hu: Szülőoldal

en: Page Template
hu: Oldalsablonról

en: Paid Version Installed
hu: Fizetett verzió van telepítve

en: Parent Term
hu: Szülő kifejezés

en: Parent post
hu: Szülő poszt

en: Parent term
hu: Szülő kifejezés

en: Piece By Piece Processing enabled. %s records will be processed each iteration. If it takes longer than your server's max_execution_time to process %s records, your import will fail.
hu: Részről részre a feldolgozás engedélyezett. %s megörzött adatok kerülnek feldolgozásra minden ismétlésben. Ha tovább tart, mint a szerver max_execution_time feldolgozni %s rekord, az importálás sikertelen lesz.

en: Please check the URLs to ensure they point to valid images
hu: Kérjük, ellenőrizze az URL-eket, hogy biztosítsák az általuk mutatott érvényes képeket

en: Please confirm you are importing a valid feed.<br/> Often, feed providers distribute feeds with invalid data, improperly wrapped HTML, line breaks where they should not be, faulty character encodings, syntax errors in the XML, and other issues.<br/><br/>WP All Import has checks in place to automatically fix some of the most common problems, but we can’t catch every single one.<br/><br/>It is also possible that there is a bug in WP All Import, and the problem is not with the feed.<br/><br/>If you need assistance, please contact support – <a href="mailto:support@wpallimport.com">support@wpallimport.com</a> – with your XML/CSV file. We will identify the problem and release a bug fix if necessary.
hu: Kérjük erősítse meg, hogy egy érvényes feed-et importált. <br/> Gyakran a feed szolgáltatók terjeszti a feed-et érvénytelen adatokkal, nem megfelelően csomagolják a HTML-t, sortöréseket vannak, ahol nem kellene, hibás karakterkódolást, szintaktikai hibákat tartalmaz az XML, és egyéb hibák lehetnek. < br /> <br/> WP Minden Import rendelkezik ellenőrzések helyett automatikusan kijavítani néhány a leggyakoribb problémák, de nem tudjuk elkapni mindegyiket. <br/> Az is lehet, hogy van egy hiba WP Minden importban és a probléma nem a feed-ben van. <br/> Ha segítségre van szüksége, lépjen kapcsolatba az ügyfélszolgálattal - <a href="mailto:support@wpallimport.com"> support @ wpallimport. com </a> - az XML / CSV-fájlt. Mi fogjuk azonosítani a problémát, és kiadjuk a hibajavítást, ha szükséges.

en: Please de-activate and remove the free version of WP All Import before activating the paid version.
hu: Kérlek inaktiválja és távolítsa el a WP All Import ingyenes verzióját mielőtt aktiválja a fizetős verziót.

en: Please ensure the images exists at media library
hu: Kérjük, ellenőrizze a képeket ami van a médiakönyvtárnak

en: Please ensure the images exists at these file paths
hu: Kérjük, ellenőrizze a képeket, az ilyen létező fájl utak által

en: Please re-run your export by clicking Run Export on the All Export -> Manage Exports page. Then try your import again.
hu: Kérjük, futtasd újra az exportra kattintva Export Futtatás az Összes Exportban -> Kezelés export oldalon. Ezután próbálja meg újra az importálást.

en: Please select file.
hu: Válasz fájlt

en: Please specify a file to import.
hu: Kérjük, adjon meg egy fájlt importálni.

en: Please specify a file to import.<br/><br/>If you are uploading the file from your computer, please wait for it to finish uploading (progress bar at 100%), before trying to continue.
hu: Kérjük, adjon meg egy fájlt importálni. <br/> Ha feltölti a fájlt a számítógépre, kérjük, várja meg, hogy befejezze a feltöltés (állapotjelző sáv 100%), mielőtt megpróbálja folytatni.

en: Please verify that the URL returns a valid import file.
hu: Kérjük ellenőrizze, hogy az URL visszacsatolás érvényes-e az import fájlban.

en: Please verify that the file you using is a valid %s file.
hu: Kérjük ellenőrizze, hogy a fájl segítségével érvényes-e a %s fájl.

en: Post Author
hu: Hozzászólás szerző

en: Post Dates
hu: Poszt időpontja

en: Post Format
hu: Hozzászólás forma

en: Post ID
hu: Poszt ID

en: Post ID must be specified.
hu: Post ID kell adni.

en: Post Parent
hu: Hozzászólás szülő

en: Post Slug
hu: Hozzászólás keresőbarát név

en: Post Status
hu: Hozzászólás állapota

en: Post Type
hu: Poszt típusa

en: Post Unique Key
hu: Hozzászólás egyedi kulcs

en: Post `%s` saved as Draft, because no images are downloaded successfully
hu: Poszt `%s` mentett vázlat, mert nem sikerült a kép letöltése

en: Post status
hu: Hozzászólás státusz

en: Post type
hu: Poszt típusa

en: Posts will be randomly assigned dates in this range. WordPress ensures posts with dates in the future will not appear until their date has been reached.
hu: Hozzászólásokhoz véletlenszerűen kerülnek dátumok ebben a tartományban. WordPress biztosítja az állások dátumát, hogy a jövőben nem jelenik meg, amíg a napját elérik.

en: Preserve comment status of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés megjegyzését őrizze meg '%s`

en: Preserve content of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés tartalmát őrizze meg '%s`

en: Preserve date of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés dátumát őrizze meg '%s`

en: Preserve description of already existing taxonomy term for `%s`
hu: Már a létező taxonómia kifejezés leírását őrizze meg '%s`

en: Preserve excerpt of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés idézetét őrizze meg '%s`

en: Preserve menu order of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés menüjét őrizze meg '%s`

en: Preserve name of already existing taxonomy term for `%s`
hu: Már a létező taxonómia kifejezés nevét őrizze meg '%s`

en: Preserve parent of already existing taxonomy term for `%s`
hu: Már a létező taxonómia kifejezés szülőjét őrizze meg '%s`

en: Preserve post author of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés hozzászólás szerzőjét őrizze meg '%s`

en: Preserve post parent of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés hozzászólás szülőjét őrizze meg '%s`

en: Preserve post type of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés hozzászólás tipusát őrizze meg '%s`

en: Preserve slug of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés keresőbarát nevét őrizze meg '%s`

en: Preserve slug of already existing taxonomy term for `%s`
hu: Már a létező taxonómia kifejezés keresőbarát nevét őrizze meg '%s`

en: Preserve status of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés státuszát őrizze meg '%s`

en: Preserve taxonomies of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés taxonómiáját őrizze meg '%s`

en: Preserve title of already existing article for `%s`
hu: Már a létező cikk kifejezés címét őrizze meg '%s`

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview Prices
hu: Előnézeti árak

en: Previous import for update must be selected to proceed with a new one
hu: Előző import frissítéséhez kell kiválasztani, hogy folytassa az újjat

en: Processing posts...
hu: Hozzászólás feldolgozása ...

en: Published
hu: Közzétett

en: Purchase & Install
hu: Vásároljon és telepítése

en: Purchase the User Add-On
hu: Vedd meg a felhasználó Import Add-On-t

en: Purchase the WooCommerce Add-On Pro
hu: Vedd meg a WooCommerce Add-On Pro

en: Random dates
hu: Random óra

en: Randomize folder names
hu: Véletlenszerű mappa nevek

en: Read More
hu: Olvass vovább

en: Record #%s
hu: Nyilvántartás #%s

en: Record Matching
hu: Adatmegőrzés összeillesztése

en: Record Matching is how WP All Import matches records in your file with posts that already exist WordPress.
hu: Adatmegőrzés összeillesztése hogy a WP Minden Import megegyezik adat megőrzött fájlod hozzászólásokkal, amelyek már léteznek a WordPressben.

en: Record Matching is most commonly used to tell WP All Import how to match up records in your file with posts WP All Import has already created on your site, so that if your file is updated with new data, WP All Import can update your posts accordingly.
hu: A leggyakrabban használt adatmegőrzés összeillesztés, hogy a WP Minden Import hogy kiegészíti a megőrzött adatokat a fájl posztjaival a WP Minden Import a már létrehozott webhelyen, így ha a fájlt frissítsük az új adatokkal WP Minden Import frissítheti az üzenetet ennek megfelelően.

en: Records Processed %s. Records Count %s.
hu: Feldolgozott rekordok % . Nyilvántartási szám:% .

en: Records Processed %s. Records imported %s of %s.
hu: Feldolgozott rekordok %s. Bejegyzések importálva %s %s.

en: Records in your file will be matched with %s on your site based on...
hu: Az adatmentések a fájlban illeszkedni fognak %s az oldal webhelyen alapján ...

en: Records in your file will be matched with %ss on your site based on...
hu: Az adatmentések a fájlban illeszkedni fognak %ss az oldal webhelyen alapján ...

en: Records removed from the import file can only be deleted when importing into New Items. This feature cannot be enabled when importing into Existing Items.
hu: Az adatmegőrzés eltávolítása az import fájlból csak akkor törölhető, ha beimportálta az új elemeket. Ez a funkció nem használható, ha az importált bele meglévő elemeket.

en: Records to import must be specified or uncheck `Import only specified records` option to process all records
hu: Feljegyzést importot meg kell adni, vagy akadálytalanítani `Import csak meghatározott feljegyzésként' beállítani minden feljegyzés feldolgozásához.

en: Records with unique keys that don't match any unique keys from %ss created by previous runs of this import (ID: %s) will be created.
hu: Adatmegőrzési egyedi kulcsok, amelyek nem felelnek meg az esetleges egyedi kulcsoknak %ss által létrehozott korábbi mérések ennek importálásakor (azonosító:% s) jön létre.

en: Regular Price
hu: Normál ár

en: Remove existing taxonomies, add new taxonomies
hu: Távolítsuk el a meglévő taxonómiákat, adjunk hozzá új taxonómiákat

en: Removing previously imported posts which are no longer actual...
hu: Eltávolítása a korábban importált bejegyzéseknek, amelyek már nem aktuálisak ...

en: Required PHP components are missing.
hu: Szükséges PHP részek hiányoznak.

en: Required PHP components are missing.<br/><br/>WP All Import requires DOMDocument, XMLReader, and XMLWriter PHP modules to be installed.<br/>These are standard features of PHP, and are necessary for WP All Import to read the files you are trying to import.<br/>Please contact your web hosting provider and ask them to install and activate the DOMDocument, XMLReader, and XMLWriter PHP modules.
hu: Szükséges PHP részek hiányoznak. <br/> WP Minden importálásához DOMDocument, XMLReader és XMLWriter PHP modulok telepítve. <br/> Ezek szabványos funkciók a PHP, és szükségesek a WP Minden Import olvasásához és a kívánt fájlok importálásához. <br/>Kérem forduljon a tárhely szolgáltatóhoz és kérje meg őket, hogy telepítsék és aktiválják a DOMDocument, XMLReader és XMLWriter PHP modulokat.

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Retrieving images...
hu: Képek lekérése ...

en: Root element not found for uploaded feed.
hu: Gyökér elem nem található a feltöltött feed-ben.

en: Rule
hu: Szabály

en: Run Import
hu: Import futtatás

en: Run Test
hu: Futtató teszt

en: Run Time
hu: Feldolgozási idő

en: Run entire import from the beginning
hu: Teljes import futtatása az elejétől

en: Run from the beginning
hu: Futtatás az elejétől

en: SEO & Advanced Options
hu: SEO & Speciális beállítások

en: Sale Price
hu: Eladási ár

en: Save
hu: Mentés

en: Save Functions
hu: Funkciók mentése

en: Save Import Configuration
hu: Az import konfigurációjának mentése

en: Save Only
hu: Csak mentés

en: Save Rules
hu: szabályok mentése

en: Save settings as a template
hu: A beállítások mentése sablonként

en: Scheduling Status
hu: Ütemezése állapota

en: Scheduling update is not working with "upload" import type. Import #%s.
hu: A menetrendszerinti frissítés nem működik a "feltöltés" import típussal. Import #%s.

en: Search Imports
hu: Importok keresése

en: Search for existing attachments to prevent duplicates in media library
hu: Keresés a meglévő mellékletek közt duplicitások megelőzésére a médiakönyvtárban

en: Search through the Media Library for existing images before importing new images
hu: Keresés a médiakönyvtárban a meglévő képeket mielőtt importálja az új képeket

en: Searching images...
hu: Képek keresés...

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Secure Mode
hu: Biztonsági mód

en: Security check
hu: Biztonsági ellenőrzés

en: See Detected Fields
hu: Lásd észlelt mezők

en: Select All
hu: Mindet kiválaszt

en: Select Element
hu: Elem kiválasztása

en: Select Rule
hu: Szabály kiválasztása

en: Select Taxonomy
hu: Taxonómia kiválasztása

en: Select a previously uploaded file
hu: Válassza ki a korábban feltöltött fájlokat

en: Select a taxonomy to import the data
hu: Válasszon egy taxonómiát importálandó adatokhoz.

en: Select a template
hu: Válasszon egy sablont

en: Select an item type to import the data
hu: Válasszon egy termék típust az adat importásáshoz

en: Select page parent
hu: A szülőoldal kiválasztása

en: Select taxonomy to import into...
hu: Válassza a taxonómiát az importálásba ...

en: Separate hierarchy groups via symbol
hu: Külön hierarchia csoportokon keresztüli szimbólum

en: Separate them with a
hu: Válassza el őket

en: Separated by
hu: Elválasztott

en: Serialized
hu: Sorba rendez

en: Set Alt Text(s)
hu: Szöveg(ek) Alt beállítása

en: Set Caption(s)
hu: Képaláírás(ok) beállítása

en: Set Description(s)
hu: Leírás(ok) beállítása

en: Set Title(s)
hu: Cím(ek) beállítása

en: Set delimiter for CSV fields:
hu: Állítsa határoló a CSV mezőket:

en: Set post parent
hu: Szülő poszt állítása

en: Set slug automatically
hu: Állítsa be a keresőbarát net automatikusan

en: Set slug manually
hu: Állítsa be a keresőbarát nevet manuálisan

en: Set the first image to the Featured Image (_thumbnail_id)
hu: Állítsa be az első kép a Kiemelt kép (_thumbnail_id)

en: Set with XPath
hu: XPath készlet

en: Setting this constant avoids triggering pingback.
hu: Beállítás az állandó elkerülhető kiváltó hangvisszajelzés.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved
hu: Beállítások mentve

en: Show "private" taxonomies
hu: Mutasd a "privát" taxonómiákban

en: Show Hints
hu: Ötletek megjelenítése

en: Show hints
hu: Tippek megjelenítése

en: Skip to Step 4
hu: Folytassa a 4. lépéssel

en: Sleep the specified number of seconds between each post created, updated, or deleted with cron. Leave blank to not sleep. Only necessary on servers  that are slowed down by the cron job because they have very minimal processing power and resources.
hu: Altasd ha más lehetőség nincs másodpercek közt minden egyes poszt létrehozásnál, frissítésnél vagy törlésnél cronnal. Hagyja üresen nem altatva. Csak szükséges kiszolgálóknak, hogy lelassuljon a cron munkája, mert nagyon minimális feldolgozási teljesítmény és a források.

en: Slug
hu: keresőbarát név

en: Source path is <strong>%s</strong>
hu: Forrás útvonal <strong>%s</strong>

en: Specify the URL of the nested file to use.
hu: Adja meg a beágyazott URL fájlt.

en: Specify the location of the file to use for future runs of this import.
hu: Adja meg a fájl helyének használatát, hol a jövőben futni fog ez az import.

en: Specify the port number to add if you're having problems continuing to Step 2 and are running things on a custom port. Default is blank.
hu: Határozza meg a port számát és adja hozzá, ha gondjai vannak továbbra is folytassa a 2. lépéssel és futnak ea dolgok egy egyéni portra. Az alapértelmezett üres.

en: Split file into chunks containing the specified number of records.
hu: Nagy fájlok feldarabolása meghatározott darabra.

en: Split file up into <strong>
hu: Fekosztott fájlba <strong>

en: Standard
hu: Alapértelmezett

en: Start Date
hu: Indulási dátom

en: Summary
hu: Összefoglalás

en: Support
hu: Támogatás

en: Syntax error, malformed JSON
hu: Szintaktikai hiba, hibás a JSON

en: Tags
hu: Címkék

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák

en: Taxonomies (incl. Categories and Tags)
hu: Címkék (beillesztés. A kategóriák és címkék)

en: Taxonomies that don't already exist on your site will be created.
hu: Taxonómiák, amelyek még nem szerepelnek a webhelyen jönnek létre.

en: Taxonomies, Categories, Tags
hu: Taxonómiák, kategóriák, címkék

en: Taxonomy Term
hu: Osztályozás

en: Taxonomy Terms
hu: Taxonómia kifejezés

en: Taxonomy Type
hu: Taxonómia típus

en: Template name...
hu: Sablon neve

en: Template updated
hu: Sablon frissítve

en: Templates must be selected
hu: Válasszon a sablonokból

en: Term ID
hu: Kifejezés ID

en: Term Meta
hu: Meta kifejezés

en: Term Slug
hu: keresőbarát név kifejezés

en: Term name must be specified.
hu: A kifejezés nevét meg kell adnia.

en: Term slug must be specified.
hu: A keresőbarát név szóközét meg kell adnia.

en: Test Images
hu: Teszt képek

en: Test Taxonomies Hierarchy
hu: Taxonómiák hierarchiája teszt

en: The Execution script actually executes the import, once it has been triggered with the Trigger script.
hu: A végrehajtás szkript valójában végrehajtja az importot, miután a programindító elindította a programindító scriptet.

en: The Existing Items option is commonly used to update existing products with new stock quantities while leaving all their other data alone, update properties on your site with new pricing, etc.
hu: A általánosan használt meglévő elemek opció arra jó, hogy frissítse a meglévő termékeket az új raktár mennyiségben, míg az összes egyéb adatot változatlanúl hagy, frissítése a webhely új díjszabási tulajdonságait, stb

en: The Pro version of the WooCommerce Add-On is required to Import Coupons, but you have the free version installed
hu: A Pro  WooCommerce Add-On verzió megköveteli az Import kuponokat, de az ingyenes verzió van telepítve

en: The Pro version of the WooCommerce Add-On is required to Import Orders, but you have the free version installed
hu: A Pro verzió a WooCommerce Add-On megköveteli az Import rendeléseket, de az ingyenes verzió van telepítve

en: The URL to your file is not valid.<br/><br/>Please make sure the URL starts with http:// or https://. To import from https://, your server must have OpenSSL installed.
hu: Az URL-n a fájl nem érvényes. <br/> Kérjük, ellenőrizze az URL-címét http: // vagy https: //. és importálni a https: //, és a szerverén kell az OpenSSL-t telepíteni.

en: The User Add-On is Required to Import Users
hu: A felhasználó Import Add-On megköveteli a felhasználók importálását

en: The WooCommerce Add-On Pro is Required to Import Coupons
hu: A WooCommerce Add-On Pro megköveteli, hogy importáljuk a kuponokat

en: The WooCommerce Add-On Pro is Required to Import Orders
hu: A WooCommerce Add-On Pro megköveteli, hogy importáljuk rendelések

en: The WooCommerce Add-On is Required to Import Products
hu: A WooCommerce Add-On van szüksége az Importált termékekre

en: The data in this file can be modified, but the structure of the file (column/element names) should not change.
hu: Az adatokat ebben a fájlban módosította, de a fájl szerkezete (oszlop / elemneveket) nem változik.

en: The file you are importing has %s records, but WP All Import only created <span class="inserted_count"></span> %s. It detected the other records in your file as duplicates. This could be because they actually are duplicates or it could be because your Unique Identifier is not unique for each record.<br><br>If your import file has no duplicates and you want to import all %s records, you should delete everything that was just imported and then edit your Unique Identifier so it's unique for each item.
hu: A fájl importálásakor van %s adatmentés, de csak a WP Minden Import teremtette <span class = "inserted_count"> </ span> %s. Ez kimutatható a többi adatmentésnél a fájlt ismétli. Ez lehet azért, mert valójában másolatok vagy lehet, mert az egyedi azonosító nem egyedi az egyes adatmentéseknél. <br><br> Ha az import fájlban nincsenek ismétlődések és az importálni kívánt összes %s adatmentések, akkor törölni kell mindent az éppen importált fájlból, majd módosítsa az egyedi azonosítót minden tételnél.

en: The first alt text will be linked to the first image, the second alt text will be linked to the second image, ...
hu: Az első alt szöveget kapcsolódik az első képhez, a második alt szöveget kapcsolódik a második képhez, ...

en: The first caption will be linked to the first image, the second caption will be linked to the second image, ...
hu: Az első felirat kapcsolódni fog az első képhez, a második felirat kapcsolódni fog a második képhez, ...

en: The first description will be linked to the first image, the second description will be linked to the second image, ...
hu: Az első leírást kapcsolódik az első képhez, a második leírást kapcsolódik a második képhez, ...

en: The first title will be linked to the first image, the second title will be linked to the second image, ...
hu: Az első címhez kapcsolódik az első kép, a második címhez kapcsolódik a második kép, ...

en: The import associated with this export has been deleted.
hu: Az import társított, az ezzel kapcsolatos exportot törölte.

en: The import template you are using requires an Add-On for WP All Import. If you continue without using this Add-On your data may import incorrectly.
hu: Az import sablon használatát megköveteli egy Add-On-t a WP Minden Importhoz. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.

en: The import template you are using requires the %s. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="%s" target="_blank">
hu: Az import sablon használatát megköveteli a %s. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja. <br/> <a Href="%s" target="_blank">

en: The import template you are using requires the Jobify Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/jobify-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Download the Jobify Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a Jobify Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/jobify-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Töltse le a Jobify Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the Listable Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/import-xml-csv-listings-to-listable-theme/" target="_blank">Download the Listable Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a Listable Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/import-xml-csv-listings-to-listable-theme/" target="_blank">Töltse le a Listable Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the Listify Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/listify-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Download the Listify Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a Listify Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/listify-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Töltse le a Listify Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the RealHomes Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/realhomes-xml-csv-property-listings-import/" target="_blank">Download the RealHomes Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a RealHomes Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/realhomes-xml-csv-property-listings-import/" target="_blank">Töltse le a RealHomes Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the Reales WP Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/reales-wp-xml-csv-property-listings-import/" target="_blank">Download the Reales WP Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a Reales WP Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/reales-wp-xml-csv-property-listings-import/" target="_blank">Töltse le a Reales WP Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the Realia Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/realia-xml-csv-property-listings-import/" target="_blank">Download the Realia Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a Realia Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/> <A href = "https://wordpress.org/plugins/realia-xml-csv-property-listings-import/"target=" _blank"> Töltse le a Realia Add-On-t </a>.

en: The import template you are using requires the User Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="http://www.wpallimport.com/add-ons/user-import/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=wpai-import-template&utm_campaign=free+wp+all+export+plugin" target="_blank">Purchase the User Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a felhasználó Import Add-On. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja. <br/><br/><a href="http://www.wpallimport.com/add-ons/user-import/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=wpai-import-template&utm_campaign=free+wp+all+export+plugin" target="_blank">Vásároljon Felhasználó Import Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the User Add-On.<br/><a href="http://www.wpallimport.com/add-ons/user-import/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=wpai-import-template&utm_campaign=free+wp+all+export+plugin" target="_blank">Purchase the User Add-On</a>
hu: Az import sablon használata megköveteli Felhasználó Import Add-On használatát.<br/><a href="http://www.wpallimport.com/add-ons/user-import/?utm_source=wordpress.org&utm_medium=wpai-import-template&utm_campaign=free+wp+all+export+plugin" target="_blank">Vásároljon a Felhasználó Import Add-On-t</a>

en: The import template you are using requires the WP Job Manager Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/wp-job-manager-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Download the WP Job Manager Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a WP Job Manager Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/wp-job-manager-xml-csv-listings-import/" target="_blank">Töltse le a WP Job Manager Add-On-t</a>.

en: The import template you are using requires the WP Residence Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/wp-residence-add-on-for-wp-all-import/" target="_blank">Download the WP Residence Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a WP Residence Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja.<br/> <A href = "https://wordpress.org/plugins/wp-residence-add-on-for-wp-all-import/"target ="_blank"> Töltse le a WP Residence Add-On-t </a>.

en: The import template you are using requires the WooCommerce Import Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="http://www.wpallimport.com/woocommerce-product-import/" target="_blank">Purchase the WooCommerce Import Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a WooCommerce Import Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja. <br/> <a Href="http://www.wpallimport.com/woocommerce-product-import/" target="_blank"> Vásároljon WooCommerce import Add-On-t </a>.

en: The import template you are using requires the Yoast SEO Add-On. If you continue without it your data may import incorrectly.<br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/yoast-seo-settings-xml-csv-import/" target="_blank">Download the Yoast SEO Add-On</a>.
hu: Az import sablon használatát megköveteli a WP Yoast SEO Add-On-t. Ha enélkül folytatja, az adatait helytelenül importálja. <br/><br/><a href="https://wordpress.org/plugins/yoast-seo-settings-xml-csv-import/" target="_blank">Töltse le a Yoast SEO Add-On-t</a>.

en: The most powerful solution for importing XML and CSV files to WordPress. Import to Posts, Pages, and Custom Post Types. Support for imports that run on a schedule, ability to update existing imports, and much more.
hu: A legerősebb megoldás importáláshoz az XML és CSV fájlok a WordPress-hez. Import a popsztokhoz, oldalt, és egyéni poszt típusokhoz. Támogatja az importálást mikor menetrendszerűen fut, képes frissíteni a meglévő importot, és még sok mást is tud.

en: The other two files in this zip are the export file containing all of your data and the import template for WP All Import. 
    
    To import this data, create a new import with WP All Import and upload this zip file.
hu: A másik két fájl ebben a zip-ben a kiviteli fájl, amely tartalmazza az összes adatot, és az import sablont WP Minden Importhoz.
    
    Az importált adatokhoz, hozzon létre egy új importot WP minden importtal és töltse fel ezt a zip fájlt.

en: The term slug must be unique. If the slug is already in use by another term, WP All Import will add a number to the end of the slug.
hu: A kifejezés keresőbarát névnek egyedinek kell lennie. Ha a keresőbarát név már használatban van egy másik kifejezéssel, WP Minden Import hozzá ad egy számot, a keresőbarát név végén.

en: The unique identifier is how WP All Import tells two items in your import file apart. If it is the same for two items, then the first item will be overwritten when the second is imported.
hu: Az egyedi azonosítót hogyan WP Minden Import megkülönböztessen két elemet az import fájlban egymástól. Ha ez ugyanaz a két tétel, akkor az első elem felülírja a második importáltját.

en: The value of presented XPath should be one of the following: ('open', 'closed').
hu: A bemutatott XPath egyikének kell lennie, a következő értéknek: ('open', 'closed').

en: The value of presented XPath should be one of the following: ('publish', 'draft', 'trash').
hu: Az érték a bemutatott XPath legyen az alábbi: ('publish', 'draft', 'trash').

en: There are no elements to import based on your XPath.<br/><br/>If you are in Step 2, you probably specified filtering options that don’t match any elements present in your file.<br/>If you are seeing this error elsewhere, it means that while the XPath expression for your initial import matched some elements in your file previously, there are now zero elements in the file that match this expression.<br/>You can edit the XPath for your import by going to the Manage Imports -> Import Settings page.
hu: Nincsenek elemek az import alapján az XPath-ján. <br/><br/> Ha a 2. lépésben, akkor valószínűleg megadott szűrési lehetőségek, amelyek nem felelnek meg minden elemnek, mit előad a fájl. <br/> Ha ezt a hibát látja máshol, ez azt jelenti, hogy még az XPath kifejezés korábban a kezdeti importba illesztett néhány elemet a fájlba, az már most nulla elemmel egyezik a fájlban megfelelő kifejezéssel. <br/>Te tudod  szerkeszteni az XPath az importban a Kezelése Import -> Import Settings oldalon.

en: There are no templates saved
hu: Nincsenek elmentett sablonok

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
hu: Az új verziója %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Verzió megtekintése %3$s részlete</a> or <a href="%4$s">frissítés most</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a>.
hu: Az új verziója %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">Verzió megtekintése %3$s részletek</a>.

en: There is no data to preview
hu: Nincs adat az előnézethez

en: There were <span class="wpallimport-errors-count">%s</span> errors and <span class="wpallimport-warnings-count">%s</span> warnings in this import. You can see these in the import log.
hu: Voltak <span class="wpallimport-errors-count">%s</span> hibák és  <span class="wpallimport-warnings-count">%s</span> figyelmeztetéseket ebben import. Láthatjuk ezeket az import naplóban.

en: There's a problem with your import file
hu: Van egy kis probléma az import fájlban

en: These options only available if Download images hosted elsewhere is selected above.
hu: Ezek a beállítások csak akkor állnak rendelkezésre, ha a letöltött képek tulajdonosa máshol van kiválasztva.

en: These options will only be used if you run this import again later. All data is imported the first time you run an import.
hu: Ezek a beállítások csak akkor használhatók, ha később fut ez import. Minden adatot importált első futtatásakor az import.

en: This %s file has errors and is not valid.
hu: Ez a %s fájl hibás, és nem érvényes.

en: This URL no longer returns an import file
hu: Ezen az URL-en nem tér vissza az importált fájl

en: This doesn't look right, try manually selecting a different root element on the left.
hu: Ez nem néz ki jól, próbálja meg kézzel kiszelektálni egy másik gyökér elemet a bal oldaon.

en: This import appears to be using FTP. Unfortunately WP All Import no longer supports the FTP protocol. Please contact <a href="mailto:support@wpallimport.com">%s</a> if you have any questions.
hu: Ez import úgy tűnik, hogy használja az FTP-t. Sajnos WP Minden Import már nem támogatja az FTP protokolt. Kérjük, lépjen kapcsolatba <a href="mailto:support@wpallimport.com">%s</a> ha bármilyen kérdése van.

en: This import appears to be using FTP. Unfortunately WP All Import no longer supports the FTP protocol. Please contact <a href="mailto:support@wpallimport.com">support@wpallimport.com</a> if you have any questions.
hu: Ez az import úgy tűnik, hogy használja az FTP-t. Sajnos WP Minden Import már nem támogatja az FTP protokolt. Kérjük, lépjen kapcsolatba a <a href="mailto:support@wpallimport.com"> support@wpallimport.com </a>, ha bármilyen kérdése van.

en: This import did not finish successfuly last time it was run.
hu: Ez import nem sikerült, ami utoljára futott.

en: This import has been deleted.
hu: Ezt az importot törölték.

en: This option is for advanced users with knowledge of WordPress development. Your theme or plugins may require these calls when posts are created. Next action will be disabled: 'transition_post_status', 'save_post', 'pre_post_update', 'add_attachment', 'edit_attachment', 'edit_post', 'post_updated', 'wp_insert_post'. Verify your created posts work properly if you check this box.
hu: Ez az opció a haladó felhasználóknak, akik ismerik a WordPress fejlesztést. A téma vagy plugin előírhatja ezeket a hívásokat, ha posztot hoznak létre. Következő fellépés lesz tiltva: 'transition_post_status', 'save_post', 'pre_post_update', 'add_attachment', 'edit_attachment', 'edit_post', 'post_updated', 'wp_insert_post'. Ellenőrizze, hogy megfelelően működnek a létrehozott bejegyzések, ha bejelöli ezt az opciót.

en: This option will decrease the amount of slowdown experienced at the end of large imports. The slowdown is partially caused by the need for WP All Import to read deeper and deeper into the file on each successive iteration. Splitting the file into pieces means that, for example, instead of having to read 19000 records into a 20000 record file when importing the last 1000 records, WP All Import will just split it into 20 chunks, and then read the last chunk from the beginning.
hu: Ez a lehetőség csökkentheti a tapasztalható visszaesést a nagy importálások végén. A lassulás részben az okozta, hogy a WP Minden Import  ismételten egymást követően egyre mélyebben olvassa a fájlt. A fájlt darabokra felosztása azt jelenti, hogy például ahelyett, hogy 19000 bejegyzést olvas egy 20.000 adatmentésű fájlban, amikor az importáló az utolsó 1000 adatmentést, WP Minden Import majd csak 20 darabra osztja be, és akkor csak az  utolsó darabot olvassa el az elejétől.

en: This setting takes effect only when script has access rights to perform the action, e.g. file is not deleted when pulled via HTTP or delete permission is not granted to the user that script is executed under.
hu: Ez a beállítás a szkript hozzáférési jogokat ad a művelet végrehajtásához, például fájl nem törlődik mikor keresztül húzta a HTTP-n vagy a törölési engedély nem garantálja a felhasználónak, hogy szkript végrehajtódjon alatta.

en: This will keep the featured image if it exists, so you could modify the post image manually, and then do a reimport, and it would not overwrite the manually modified post image.
hu: Ez fogja tartani a kiemelt képet, ha az létezik, így lehet módosítani a poszt képét manuálisan, majd akkor tcsináljon egy új importot, és ez nem írja felül a kézzel módosított utáni képet.

en: Time Elapsed
hu: Eltelt idő

en: Title
hu: Cím

en: Title & Content
hu: Cím és tartalom

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%s">Licenses</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%s">details & pricing</a>
hu: Az elérhető frissítésekhez, kérjük írja be az engedély kulcsát a <a href="%s">Licensz</a> oldalon. Ha nem rendelkezik licenckulccsal lásd <a href="%s">részletek & árak</a>

en: To import to existing hierarchical taxonomies, create the entire hierarchy using the taxonomy names or slugs.
hu: Importáláni a meglévő hierarchikus taxonómiákat, hozza létre a teljes hierarchiát és használja a taxonómia nevét vagy keresőbarát nevét.

en: To import to existing parent taxonomies, use the existing taxonomy name or slug.
hu: Importálni a meglévő szülő taxonómiákat, használd a meglévő taxonómia nevét vagy keresőbarát nevét.

en: To run the import, click Run Import on the Manage Imports page.
hu: Ahhoz, hogy futtassa az importot, kattintson a Futtatás Import kezelésre az Import oldalon.

en: To schedule an import, you must create two cron jobs in your web hosting control panel. One cron job will be used to run the Trigger script, the other to run the Execution script.
hu: A menetrend szerinti importhoz, létre kell hozni két cron munkát a web hosting kezelőpanelen. Az egyik cron feladata lehet futtatni a programindító (Trigger) forgatókönyvet, a másikon fut a kivitelezési script.

en: To schedule the import to run once every 24 hours, run the trigger script every 24 hours. Most hosts require you to use “wget” to access a URL. Ask your host for details.
hu: Menetrendszerinti importot futtatni 24 óránként egyszer futtassa a programindító scriptet minden 24 órában. A legtöbb hoszt megköveteli, hogy használja a "wget" -et az URL eléréséhez. Kérdezze meg a szerverüzemeltetőt a részleteket.

en: To schedule this import with a cron job, you must use the "Download from URL" option on the Import Settings screen of WP All Import.
hu: A menetrendszerinti import a cronnal dolgozik, akkor használnia kell a "Download from URL"  opciót az Import beállítása képernyőt a WP Minden Importon.

en: Trackbacks and Pingbacks
hu: Nyomvisszajelzés és hangvisszajelzés

en: Translated To
hu: Fordítás

en: Trigger Script
hu: Programindító Script

en: Try to match terms to existing child %s
hu: Megpróbálja összehangolni a feltételeket a meglévő gyermeknek %s

en: Type
hu: Típus

en: URL `%s` is not valid.
hu: 
     URL `%s` érvénytelen.

en: Unable to download feed resource.
hu: Nem sikerült letölteni a feed erőforrást.

en: Undefined entry!
hu: Meghatározatlan bejegyzés!

en: Underflow or the modes mismatch
hu: Rostálás vagy módok eltérése

en: Unexpected control character found
hu: Váratlan ellenőrzés karaktert talált

en: Unique Identifier
hu: Egyedi azonosító

en: Unknown File extension. Only txt files are permitted
hu: Ismeretlen fájl kiterjesztés. Csak txt fájlok megengedettek

en: Unknown json error
hu: Ismeretlen JSON hiba

en: Unselect All
hu: Minden kijelölés megszüntetése

en: Update Import
hu: Import frissítése

en: Update all Custom Fields
hu: Minden saját mező frissítése

en: Update all Term Meta
hu: Az összes Meta kifejezés frissítése

en: Update all data
hu: Frissítse az összes adatot

en: Update all images
hu: Frissítse összes képet

en: Update existing %s with changed data in your file
hu: Frissítse a meglevő %s a megváltoztatott adatokkal a fájlt

en: Update existing posts with changed data in your file
hu: Frissítse a meglévő posztokat a cserélt adatokra a fájlban

en: Update feature is not available for this import since it has no external path linked.
hu: Update szolgáltatás nem áll rendelkezésre ezzel az importal, mivel nincs külső útvonalhoz kapcsolódik.

en: Update only these Custom Fields, leave the rest alone
hu: Csak ezen egyéni mezők frissítése, a többi maradjon változatlan.

en: Update only these Term Meta, leave the rest alone
hu: Frissítse csak ezeket a Meta kifejezéseket, a többit hagyja változatlan

en: Update only these taxonomies, leave the rest alone
hu: Frissítse csak ezek taxonómiákat a többit hagyja változatlanul

en: Update stock status previously imported posts which are no longer actual...
hu: Frissítés raktár állapotát a korábban importált bejegyzésekkel, amelyek már nem aktuális ...

en: Updated
hu: Feltöltött

en: Updating stock status for missing records %s for import #%s
hu: Frissítése állomány állapotát a hiányzó feljegyzések %s Importálásához #%s

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload Complete
hu: Komplett feltöltés

en: Upload a file
hu: Feltölteni egy fájlt

en: Upload files to <strong>%s</strong> and they will appear in this list
hu: Fájlok feltöltése a <strong> %s </ strong>, és azok megjelennek a listában

en: Uploaded file is empty
hu: A feltöltött fájl üres

en: Uploaded file must be XML, CSV, ZIP, GZIP, GZ, JSON, SQL, TXT, DAT or PSV
hu: A feltöltött fájl nem lehet XML, CSV, ZIP, GZIP, GZ, JSON, SQL, TXT, DAT vagy PSV

en: Uploads folder
hu: Feltöltések mappa␣

en: Uploads folder %s must be writable
hu: Feltöltések %s mappa legyen írható

en: Uploads folder `%s` is not writable.
hu: ssadsd

en: Uploads folder is not writable.
hu: Feltöltött mappák nem írhatóak

en: Use StreamReader instead of XMLReader to parse import file
hu: Használja StreamReader helyett XMLReader-t az import fájl értelmezéséhez

en: Use any format supported by the PHP <b>strtotime</b> function. That means pretty much any human-readable date will work.
hu: Használjon valamilyen formátum által támogatott PHP <b>strtotime</b> funkciót. Amire gongolok, hogy elég sok ember számára olvasható dátum fog működni.

en: Use existing file
hu: Használja a meglévő fájlt

en: Use file(s) currently uploaded in %s
hu: Használt fájl (ok) jelenleg feltöltött %

en: Use image name instead of URL `%s`.
hu: A kép neve helyett használja a URL `%s`.

en: Use image(s) currently uploaded in %s
hu: A kép(ek)ből feltöltve %

en: Use images currently in Media Library
hu: Jelenleg a Media Library használja a képeket

en: Use images currently uploaded in %s
hu: Használja képek jelenleg feltöltött %s

en: Users
hu: Felhasználók

en: Value
hu: Érték

en: View Logs
hu: Naplók megtekintése

en: View WP All Import Pro Changelog
hu: WP All Import Pro változások megtekintése

en: WP All Import Add-ons
hu: WP Minden Import Add-ons

en: WP All Import Help
hu: WP Minden Import Súgó

en: WP All Import Licenses
hu: WP Minden behozatali engedélyek

en: WP All Import can't access your WordPress uploads folder.
hu: A WP All Import nem tudja elérni a WordPress feltöltések mappát.

en: WP All Import can't read your file.<br/><br/>Probably, you are trying to import an invalid XML feed. Try opening the XML feed in a web browser (Google Chrome is recommended for opening XML files) to see if there is an error message.<br/>Alternatively, run the feed through a validator: http://validator.w3.org/<br/>99% of the time, the reason for this error is because your XML feed isn't valid.<br/>If you are 100% sure you are importing a valid XML feed, please contact WP All Import support.
hu: WP Minden Import nem tudja olvasni a fájlt. <br/> Valószínűleg, ha megpróbálják importálni érvénytelen lesz az XML feed. Próbálja megnyitni, XML feed-et egy böngészőben (a Google Chrome ajánlott megnyitása XML fájloknak), hogy ha kap egy hiba üzenetet. <br/> Alternatívan fut a feed egy validátoron: http://validator.w3.org/<br/>99%-ban a hiba oka azért van, mert az XML-feed nem érvényes. <br/> Ha 100%-ban biztos importált egy érvényes XML-feed-et, forduljon WP Minden Import támogatásához.

en: WP All Import couldn't find a file to import inside your ZIP.<br/><br/>Either the .ZIP file is broken, or doesn't contain a file with an extension of  XML, CSV, PSV, DAT, or TXT. <br/>Please attempt to unzip your .ZIP file on your computer to ensure it is a valid .ZIP file which can actually be unzipped, and that it contains a file which WP All Import can import.
hu: WP Minden import nem találja az importált fájl ZIP-ben. <br/> Vagy a ZIP fájl sérült, vagy nem tartalmaz alábbi fájlt kiterjesztésétXML, CSV, PSV, DAT, vagy TXT. <br/> próbálja kicsomagolni a ZIP fájlt a számítógépen, annak érdekében, hogy legyen egy érvényes ZIP fájl, amely tulajdonképpen kilehet csomagolni, és tartalmaz egy fájlt, amely WP Minden Import lehet importálni.

en: WP All Import doesn't support this import type.
hu: WP Minden Import nem támogatja ezt a típusú importot.

en: WP All Import is being forced to use Stream Reader for all imports. Go to WP All Import ▸ Settings to modify this setting.
hu: WP Minden Import kénytelen használni Stream Reader-t valamennyi importra. Tovább a WP Minden Importra ▸ Beállítások módosítása ebben a beállításban.

en: WP All Import is unable import an order when it cannot match the products or customer specified. <a href="%s" style="margin: 0;">See the import log</a> for a list of which orders were skipped and why.
hu: WP Minden Import képtelen importálni a megrendelést, mikor nem tudja összeilleszteni a  termékkel vagy az meghatározott ügyféllel. <a href="%s" style="margin: 0;"> Lásd az import részt </a> amelyik listának a megrendelése kimaradt, és miért.

en: WP All Import lost track of where you are.<br/><br/>Maybe you cleared your cookies or maybe it is just a temporary issue on your or your web host's end.<br/>If you can't do an import without seeing this error, change your session settings on the All Import -> Settings page.
hu: WP Minden Import elvesztette a követést, hogy hol van. <br/> Talán törölje a cookie-kat, vagy talán, hogy ez csak egy átmeneti probléma az Ön vagy tárhelyszolgáltatójánál. <br/> Ha nem tud importálni e nálkül a hibaüzenetet nélkül, változtassa meg a munkamenet beállításait az összes import -> beállítások oldalon.

en: WP All Import lost track of where you are.<br/><br/>Maybe you cleared your cookies or maybe it is just a temporary issue on your web host's end.<br/>If you can't do an import without seeing this error, change your session settings on the All Import -> Settings page.
hu: WP Minden Import elvesztette a követést, hogy hol van. <br/> Talán törölte a cookie-kat, vagy lehet, hogy ez csak egy átmeneti probléma az internetes szolgáltatónál. <br/> Ha importálás nélkül látja ezt a hibaüzenetet, akkor változtassa meg a munkamenet beállításait az Minden Importra -> Beállítások oldalon.

en: WP All Import must be able to process this many records in less than your server's timeout settings. If your import fails before completion, to troubleshoot you should lower this number. If you are importing images, especially high resolution images, high numbers here are probably a bad idea, since downloading the images can take lots of time - for example, 20 posts with 5 images each = 100 images. At 500Kb per image that's 50Mb that needs to be downloaded. Can your server download that before timing out? If not, the import will fail.
hu: WP Minden Import képesnek kell lennie arra, hogy feldolgozza ezt sok adatmentést kevesebb idő alatt, mint a kiszolgáló időhatár beállítása. Ha az importálás sikertelen  a befejezése előtt, ennek elhárítására csökkenteni kell ezt az adatmennyiséget. Ha a képek importálásánál, különösen a nagy felbontású képeknél, a nagy méret itt valószínűleg egy rossz ötlet, mert a képletöltés sok időt vehet el - például 20 poszt 5 képpel mindez = 100 kép. Ebben az esetben 500Kb képenként, ez 50MB amit le kell tölteni. A kiszolgáló letölti az   időtúllépés előtt? Ha nem, akkor az import sikertelen lesz.

en: WP All Import must download the images to your server. You can't have images in a Gallery that are referenced by external URL. That's just how WordPress works.
hu: WP Minden Import le kell töltse a képeket a szerverre. Nem tudsz képeket letölteni egy galéria által hivatkozott külső URL-ről. Azt csak ahogyan a WordPress működik.

en: WP All Import requires the SimpleXML PHP module to be installed. This is a standard feature of PHP, and is necessary for WP All Import to read the files you are trying to import.<br/>Please contact your web hosting provider and ask them to install and activate the SimpleXML PHP module.
hu: WP Minden Import igényli a SimpleXML PHP modul telepítését. Ez egy sztenderd PHP szolgáltatás és szükséges WP Minden Importhoz ha olvasni próbál fájlokat az importáláshoz. <br/> Forduljon a tárhely szolgáltatójához és kérje meg őket, hogy telepítse és aktiválja a SimpleXML PHP modult.

en: WP All Import successfully imported your file <span>%s</span> into your WordPress installation!
hu: WP Minden Import sikeresen importálta a fájlt <span>%s</span> a WordPress telepítésbe!

en: WP All Import unable to detect file type.<br/><br/>WP All Import not able to determine what type of file you are importing. Make sure your file extension is correct for the file type you are importing.<br/> Please choose the correct file type from the dropdown below, or try adding &type=xml or &type=csv to the end of the URL, for example http://example.com/export-products.php?&type=xml
hu: WP Minden Import képtelen felismerni a fájltípus. <br/> WP Minden Import nem tudja meghatározni, hogy milyen típusú fájlt importál. Győződjön meg róla, hogy a fájl kiterjesztése megfelel-e az importált fájltípusnak. <br/> Válassza ki a megfelelő fájltípust a legördülő közül, vagy próbálja ki a & type = xml vagy & type = csv, az URL végén, például http : //example.com/export-products.php? & type = xml

en: WP All Import was not able to download your file.<br/><br/>Please make sure the URL to your file is valid.<br/>You can test this by pasting it into your browser.<br/>Other reasons for this error can include some server setting on your host restricting access to this particular URL or external URLs in general, or some setting on the server hosting the file you are trying to access preventing your server from accessing it.
hu: WP minden Import nem elérhető a letöltött a fájlban. <br/> Kérjük, ellenőrizze az URL-ben, hogy a fájl érvényes-e. <br/> Lehet tesztelni ezt beilleszteni a böngészőbe. <br/> Egyéb hiba okok lehet a szerver a rendszergazda beállítás hozzáférés korlátozása az adott URL-re vagy külső URL-ekre általában, vagy bizonyos környezetben a szerver hosting fájlt próbál elérni, hogy megakadályozza a szervert ne érhessék el.

en: WP All Import will associate records in your file with %s it has already created from previous runs of this import based on the Unique Identifier.
hu: WP Minden Import társítja az adatmentéseket a fájlban %s ami már létrehozott korábbi mérésekből fut ezen import alapján az Egyedi azonosító használatával.

en: WP All Import will attempt to import images from the following URLs:
hu: WP Minden Import megpróbálja importálni a képeket a következő címeken:

en: WP All Import will automatically ignore elements with blank image URLs/filenames.
hu: WP Minden Import automatikusan figyelmen kívül hagyja üres kép URL elemeket / fájlneveket.

en: WP All Import will create new %s for each unique record in your file.
hu: WP Minden Import fog kreálni új %s mindegyik egyedi adatmentést a fájlban.

en: WP All Import will import images from the following file paths:
hu: WP Minden Import fogja importálni a képeket a következő fájl útvonalakról:

en: WP All Import will import images from the media library
hu: WP Minden Import importálni fogja a képeket a média könyvtárból

en: WP All Import will import the file <span style="color:#40acad;">%s</span>, which is <span style="color:#000; font-weight:bold;">%s</span>
hu: WP Minden Importálja a fájlt <span style="color:#40acad;">%s</span>, which is <span style="color:#000; font-weight:bold;">%s</span>

en: WP All Import will merge data into existing %s.
hu: WP Minden Import összeolvad a meglevő adatokkal %s.

en: WP All Import will merge data into existing %ss, matching the following criteria: %s
hu: WP Minden Import összevonja az adatokat a meglévő %ss, amely megfelelő az alábbi kritériumoknak: %s

en: WP All Import will process <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">%s</span> rows in your file
hu: WP Minden Import feldolgozza <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">%s</span> sorokat a fájlban

en: WP All Import will process all %s <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">&lt;%s&gt;</span> records in your file
hu: WP Minden Import feldolgozza az összes <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">%s</span> sorokat a fájlban

en: WP All Import will process only specified records: %s
hu: WP Minden Import csak a megadott nyilvántartást fogja feldolgozni: %s

en: WP All Import will process the records matching the XPath expression: <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">%s</span>
hu: WP Minden Import feldolgozza a nyilvántartásban megfelelő az XPath kifejezést:  <span style="color:#46ba69; font-weight:bold;">%s</span>

en: Want to speed up your import?
hu: Szeretné, hogy gyorsítsák fel az importot?

en: Warning: Are you sure you want to edit the Unique Identifier?
hu: Figyelmeztetés: Biztos benne, hogy szeretné szerkeszteni az Egyedi azonosítót?

en: Warning: No matching elements found for XPath expression from the import being updated. It probably means that new XML file has different format. Though you can update XPath, procceed only if you sure about update operation being valid.
hu: Figyelmeztetés: Nem megfelelő elem található az XPath kifejezés számára az import frissítése során. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy az új XML fájl különböző formátumot tartalmaz. Bár lehet frissíteni XPath-ot, de csak akkor folytassa, ha biztos benne, hogy frissítési művelet érvényesnek.

en: What element are you looking for?
hu: Milyen elemet keresel?

en: When WP All Import finds new or changed data...
hu: Mikor a WP Minden Import megtalálja az új vagy módosított adatokat ...

en: WooCommerce Addon - free edition
hu: WooCommerce Addon - ingyenes változat

en: WooCommerce Coupons
hu: WooCommerce kuponok

en: WooCommerce Orders
hu: WooCommerce rendelések

en: WooCommerce Products
hu: WooCommerce termékek

en: WooCommerce Short Description
hu: WooCommerce Rövid leírás

en: Wrong format of `Import only specified records` value
hu: Helytelen formátum az `Import csak meghatározott feljegyzésként' érték

en: Wrong imported data format
hu: Hibás importált adatformátum

en: XMLReader is much faster, but has a bug that sometimes prevents certain records from being imported with import files that contain special cases.
hu: XMLReader sokkal gyorsabb, de van egy hibája, hogy néha megakadályozza, hogy egyes bejegyzéseket importálja a speciális eseteket tartalmazó importot fájlokat.

en: XPath is required
hu: XPath szükséges

en: XPath must match only elements
hu: XPath-nak csak az elemekkel kell egyeznie

en: You can attempt to continue where it left off.
hu: Akkor próbálja folytatni ahol abbahagyta.

en: You do not have permission to install plugin updates
hu: Nem rendelkezik engedéllyel a bővítmény frissítésének telepítéséhez

en: You must provide a URL that returns a valid import file.
hu: Meg kell adnia egy URL-t az érvényes visszajövő import fájlba.

en: You really should just re-create your import, and pick the right unique identifier to start with.
hu: Valójában csak újra kellene létrehozni az importot és felvenni a megfelelő egyedi azonosítót és ezzel indítani.

en: You've reached your max_input_vars limit of %d. Please increase this.
hu: Elérte a max_input_vars határát % d. Kérjük, növelje ezt.

en: Your XPath is empty.<br/><br/>Please enter an XPath expression, or click "get default XPath" to get the default XPath.
hu: Az XPath üres. <br/> Írjon be egy XPath kifejezést, vagy kattintson a " alapértelmezett XPath letöltése", hogy letölthesse az alapértelmezett XPath-ot.

en: Your XPath is not valid.<br/><br/>Click "get default XPath" to get the default XPath.
hu: Az XPath nem érvényes. <br/> Kattintson a "alapértelmezett XPath"-ra, hogy megkapjuk az alapértelmezett XPath-ot.

en: Your file is all set up!
hu: Az összes fájl létrejött!

en: Your file will be split into %s records chunks before processing.
hu: A fájl fel lesz osztva %s adatmegőrzött darabokra a feldolgozás előtt.

en: Your max_execution_time is %s seconds
hu: A te max_execution_time% s másodperc

en: Your server terminated the import process
hu: A szerver megszűntette az import folyamatot

en: Your unique key is <span style="color:#000; font-weight:bold;">%s</span>
hu: Az egyedi kulcs <span style="color:#000; font-weight:bold;">%s</span> >

en: Your unique key must be UNIQUE for each record in your feed. Make sure you get it right - you can't change it later. You'll have to re-create your import.
hu: Az egyedi kulcsnak egyedinek kell lennie minden egyes adatmegőrzési feed-del. Győződjön meg arról, hogy ez jól beállította - nem tudja megváltoztatni később. Itt újra létrehozhatja az importját.

en: Your web host may require you to use a command other than wget, although wget is most common. In this case, you must asking your web hosting provider for help.
hu: A web host megkövetelheti, hogy használjon egy eltérő parancsot, mint a wget, ámbár a wget a leggyakoribb. Ebben az esetben meg kell kérdezi a web hosting szolgáltató segítségét.

en: Your website is using Custom Fields to store data for %s.
hu: A website használ egyéni mezőket az üzleti adatok tárolására %s.

en: Your website is using Term Meta to store data for %s.
hu: A website használ Meta kifejezéseket az adatok tárolására %s.

en: all ACF except these: %s
hu: minden ACF kivéve ezeket: %s

en: all advanced custom fields
hu: Minden haladó saját mező

en: all cusom fields except these: %s
hu: minden egyéni mezők csak ezeket: %s

en: all custom fields
hu: Minden saját mező

en: and
hu: és

en: and processing
hu: és feldolgozás

en: and update some or all of their data.
hu: és frissíti néhány vagy az összes adatot.

en: attachments
hu: Mellékletek

en: contains
hu: tartalmaz

en: content
hu: Tartalom

en: continue run
hu: feldolgozás folytatás

en: cron processing
hu: cron feldolgozás

en: currently processing with cron
hu: Feldolgozás cron-al

en: dates
hu: dátumok

en: do_action calls will be disabled in wp_insert_post and wp_insert_attachment during the import.
hu: do_action hívások letilthatók wp_insert_post és wp_insert_attachment az importálás során.

en: element | elements
hu[0]: elem
hu[1]: elemek

en: equals
hu: egyenlő

en: equals or greater than
hu: egyenlő vagy nagyobb, mint

en: equals or less than
hu: egyenlő vagy kevesebb, mint

en: excerpt
hu: idézet

en: for each record in my data file.
hu: Minden adatmentés az adatfájlomba.

en: greater than
hu: nagyobb, mint

en: history | histories
hu[0]: Előzmények
hu[1]: Előzmények

en: http:// or https://
hu: http:// vagy https://

en: import | imports
hu[0]: import
hu[1]: importok

en: import finished & cron un-triggered<br>%s %s created %s updated %s deleted %s skipped
hu: import kész és a cron nem fut <br>%s %s létrehozott %s frissített %s törölt %s átugrott

en: is empty
hu: üres

en: is not empty
hu: nem üres

en: last activity %s ago
hu: Utolsó aktivitás %s ezelőtt

en: leave these taxonomies: %s alone, update all others
hu: hagyja ezeket a taxonómiákban: %s változatlan, frissítse az összes többit

en: less than
hu: kevesebb, mint

en: manual run
hu: kézi feldolgozás

en: menu order
hu: Megrendelés menü

en: more
hu: még

en: never
hu: soha

en: not contains
hu: nem tartalmaz

en: not equals
hu: nem egyenlő

en: of
hu: -nak/-nek

en: old images will be updated with new
hu: Régi kép felülírása újjal

en: only ACF presented in import options
hu: Csak ACF bemutatott import lehetőségek

en: only add new
hu: Csak új hozzáadása

en: only new images will be added
hu: minden új kép hozzáadása

en: only these ACF : %s
hu: Csak ezek az ACF: %s

en: only these custom fields : %s
hu: 
     Csak ezek a saját mezők : %s

en: opens in new tab
hu: új lapon nyitása

en: or go back to Manage Imports
hu: vagy menjen vissza az Import kezeléséhez

en: or go back to Step 4
hu: vagy menjen vissza a 4. lépéshez

en: parent post
hu: szülő utáni

en: post type
hu: Poszt típus

en: records
hu: adatmentések

en: remove
hu: eltávolít

en: remove existing taxonomies, add new taxonomies
hu: távolítsa el a meglévő taxonómiákat az új taxonómiákban

en: row | rows
hu[0]: sor
hu[1]: sorok

en: settings edited since last run
hu: szerkesztette a beállításokat az utolsó futtatás óta

en: slug
hu: keresőbarát név

en: status
hu: Státusz

en: the <strong>%s</strong> import
hu: a <strong>%s</strong> import

en: title
hu: Cím

en: triggered
hu: Programindító

en: triggered by cron
hu: cron által kiválasztva

en: triggered with cron
hu: Kiváltás Cron-al

en: undefined
hu: határozatlan

en: update only these taxonomies: %s , leave the rest alone
hu: frissíteni csak ezek taxonómiákat: %s, a többit hagyja változatlan

en: with <span id='wpallimport-new-records-per-iteration'>%s</span> records per iteration
hu: with <span id='wpallimport-new-records-per-iteration'>%s</span> irat egy ciklus
